پیشنهاد کمک بهنوش بختیاری به گورخواب ها

0
167

بهنوش بختیاری اعلام آمادگی کرد تا به بی خانمان هایی که در گور می خوابند، کمک کند.

صبح سه‌شنبه هفتم دی گزارشی با عنوان «زندگی در گور» در روزنامه شهروند چاپ شد که بر اساس آن زن، مرد و کودک، شب‌ها در گور می‌خوابند در هر گور یک تا ۴ نفر زندگی می‌کنند. انتشار این خبر با واکنش برخی هنرمندان از جمله بهنوش بختیاری همراه شد.

بهنوش بختیاری ضمن ابراز تاسف از این رویداد ناگوار با انتشار پستی در اینستاگرام از آمادگی خود برای یاری رساندن به این افراد خبر داد. متن این نوشتار به شرح یر می باشد:

برای این پست لایک نزنید…فقط جمله حقشونه…کسی که مواد میکشه رو باید کشت و فلان و بهمان…رو ببینم بلاک میکنم…..متاسفانه خبردار شدم در حوالی شهریار..گورستان نصیر آباد…پنجاه نفر شبها در گور میخوابن…جالب اینجاس که اگر آنها بمیرن…حق ندارن تو همون گورها دفن بشن…چون برای داشتن گور پول زیادی باید داشت…ببخشید که ناراحتتون کردم…به قول آقای آهنگران عزیز و حق گو…..میشود ازین آدمها پرسید مقلد کدام مرجع تقلید هستی ؟؟..فقر…ذلت..چه کرده با این انسان..که شب در گورمیخوابد….دلم گرفت….به عنوان یک هموطن همینجا اعلام میکنم که اگر کمکی از دست من و همراهانم برمیاد ما حاضریم…هر کسی هم میخواد تو این پیج همراه باشه….قابل توجه خیریه های کاسب که برای هرچیزی پول تلکه میکنن از من و شما و دولت…..مشکل واقعی اینه عزیزان….یاعلی