پیام مشترک دادکان و پروین به مناسبت درگذشت اولادی

0
348

دو پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پیامی درگذشت مهرداد اولادی را تسلیت گفتند.

پس از درگذشت مهرداد اولادی، علی پروین و محمد دادکان که بعد از ظهر امروز در کنار یکدیگر بودند، در پیامی مشترک این ضایعه را به جامعه فوتبال و خانواده این بازیکن تسلیت گفتند.

به گزارش ایسنا؛ در متن این پیام آمده است:

متاسفانه یک بار دیگر شاهد اتفاقی تلخ در فوتبال کشور بودیم. هنوز قلب‌مان از غم درگذشت ناگهانی هادی نوروزی آرام نشده بود که امروز بار دیگر با خبر فوت یک بازیکن جوان دیگر دل‌مان داغدار شد.

مهرداد اولادی یکی از بازیکنان بااستعداد و مهاجمی فرصت‌طلب بود که در دوران حضورش در پرسپولیس بارها هواداران را خوشحال کرد و توانست با عملکرد خوبش نظر مربیان تیم ملی را هم به خود جلب کند.

امروز که خبر درگذشت این بازیکن جوان منتشر شد، یک بار دیگر خاطر همه فوتبال‌دوستان و هواداران پرسپولیس آزرده شد. همه ناراحت هستیم از این اتفاق‌های شوک‌آور و ناگهانی. نمی‌دانیم چرا این اتفاق بر سر دو جوان ارزشمند فوتبال‌مان آمده و فقط می‌توانیم بگوییم افسوس و صد افسوس از رفتن مهرداد و هادی و غمی که به خانواده‌های این دو عزیز وارد شده است.

بار دیگر به جامعه فوتبال و ورزش کشور این ضایعه را تسلیت گفته و برای خانواده اولادی از درگاه خداوند متعال صبر و برای روح آن مرحوم آمرزش را خواستاریم.