«پولدارک» گزینه احتمالی جیمز باند

0
212

ایدن ترنر بازیگر سریال تلویزیونی بریتانیا در فهرست گزینه‌های «جیمز باند» قرار گرفت.

 به نظر می‌رسد فهرست جایگزینان احتمالی دانیل کریگ برای ایفای نقش «جیمز باند» هر روز گسترش پیدا کند. با افزودن ایدن ترنر بازیگر پرطرفدار سریال مجبوب «پولدارک» به نظر می رسد یک وزنه قوی وارد این فهرست شده باشد.

اکنون کار به جایی رسیده که بررسی احتمال هر یک از بازیگران مطرح برای ایفای نقش جیمز باند به یک کار جدی بدل شده است. بر مبنای این محاسبات بازیگر «پولدارک» ۲ به ۵ از شانس ایفای این نقش برخوردار است.

این بازیگر ۳۲ ساله ایرلندی البته مدتی است که به عنوان جیمز باند بعدی مطرح شده و این از زمانی است که برای ایفای نقش متفاوت، تاریک و جدی «پولدارک» انتخاب شد. بازی در «هابیت» و درام ماوراء‌الطبیعی «انسان بودن» از دیگر مواردی بود که بر اعتبار این بازیگر افزود.  

2112413

سریال تاریخی «پولدارک» بر اساس رمانی به همین نام نوشته وینستون گراهام ساخته شده و فصل اول آن در هشت قسمت اوایل سال ۲۰۱۵ از بی‌بی‌سی پخش شد. داستان این سریال از سال ۱۷۸۳ آغاز می‌شود و پولدارک که از جنگ استقلال آمریکا به خانه بازگشته، آن را متروک می‌یابد و برای احیای آن و ساخت یک زندگی دوباره، با موقعیت‌های پیچیده و سخت زیادی مواجه می‌شود.

همه این احتمالات در شرایطی مطرح می‌شود که گفته می‌شود تام هیدلستون از بیشترین شانس برای این انتخاب برخوردار است و در هفته‌های اخیر بیشتر شایعه‌ها پیرامون او می‌چرخید.

به گزارش بی بی سی؛ در هر حال بدون توجه به شایعه‌ها ، هنوز هیچ اعلام نظر رسمی‌ای صورت نگرفته و حتی قطعی نیست که آیا دانیل کریگ از ایفای یک نقش مامور ۰۰۷ دیگر خودداری می‌کند یا خیر؟