پنجعلی: نمایندگان مجلس برای فقر مردم فکری کنند، نه لیست تیم ملی!

0
173

پیشکسوت فوتبال کشورمان عقیده دارد در حال حاضر زمان انتقاد از تیم ملی نیست و باید حمایت کرد.

 محمد پنجعلی در خصوص شکست ایران برابر ترکیه اظهار داشت: نباید انتظارها را بالا ببریم. به هرحال حریف ما ترکیه بود و در اروپا بازی می‌کند. به نظر من محک خوبی برای بچه‌ها بود و چقدر بهتر می‌شد اگر می‌توانستیم بازی‌های بیشتری مانند این دیدار داشته باشیم.

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتایج دیدارهای تیم ملی در جام جهانی افزود: فوتبال اساساً غیرقابل پیش‌بینی است و نباید این طور فکر کرد که شانس صعود نداریم. اگر در بازی اول مقابل مراکش پیروز شویم، اوضاع عوض می‌شود. جام جهانی بهترین ویترین است و این مساله باعث می‌شود بچه‌های ما برای دیدار با اسپانیا و پرتغال انگیزه بالایی داشته باشند.

مدافع سال‌های دور باشگاه پرسپولیس در رابطه با سیل انتقادات بابت دعوت نشدن سیدجلال حسینی و عملکرد روزبه چشمی اذعان داشت: به نظرم دیگر نباید به این مسائل بپردازیم. ۱۶ روز دیگر بازی‌ها شروع می‌شود و این صحبت‌ها فقط در روحیه جوان‌هایمان اثر می‌گذارد.

به گزارش خبرورزشی، پنجعلی در خصوص انتقاد نمایندگان مجلس به کی‌روش و لیست تیم‌ملی هم گفت: این مسائل فنی است و مسئولیت نمایندگان مجلس چیز دیگری است. فکر می‌کنم هیچ جای دنیا هم این طور نباشد. بهتر است آن‌ها در رابطه با فقر و فشاری که روی مردم است تمرکز داشته باشند و کمک کنند تا اقتصاد پویایی داشته باشیم. شاید آن‌ها هم نمی‌دانند چند روز دیگر بازی‌ها شروع می‌شود که چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده اند.