پشتیبانی آل پاچینو از بازسازی «صورت زخمی»

0
787

آل پاچینو بازیگر نسخه سینمایی سال ۱۹۸۳ «صورت زخمی» از اعلام بازسازی این درام جنایی استقبال کرد.

 استودیو یونیورسال در تدارک بازسازی فیلم «صورت زخمی» (Scarface) محصول ۱۹۸۳ است. «صورت زخمی» سال ۱۹۸۳ به کارگردانی برایان دی‌پالما با بازی آل پاچینو و میشل فایفر و فیلم نامه الیور استون در واقع نسخه بازسازی و بازنگری شده «صورت زخمی» محصول ۱۹۳۲ به کارگردانی هاوارد هاکز و ریچارد راسن با فیلم‌نامه بن هکت و بازی پل مونی بود.

به گزارش آنا به نقل از هالیوود ریپورتر؛این سایت سینمایی پنجشنبه گزارش داد که آل پاچینو از ایده ساخته شدن یک «صورت زخمی» تازه استقبال کرده و گفته است که از ساخته شدن این فیلم پشتیبانی می‌کند. این بازیگر ۷۵ ساله که ۳۲ سال پیش نقش تونی مونتانا ملقب به «صورت زخمی» را ایفا کرده است، روی فرش قرمز افتتاحیه فیلم تازه‌اش با عنوان «دنی کالینز» در نیویورک به سؤالی در مورد ساخته شدن فیلم تازه «صورت زخمی» که خبر آن چهارشنبه منتشر شد، چنین پاسخ داد: «خیلی خوب است. جالب است.» و بعد با توضیح اینکه روند بازسازی فیلم‌‌ها در هالیوود عادی و قابل درک است، گفت: «این بخشی از کار ماست. ما فیلم‌ها را بازسازی می‌کنیم.»

635624504747154742

استودیو یونیورسال در حال حاضر جاناتان هرمن نویسنده را به کارگمارده است تا نسخه اولیه فیلم‌نامه «صورت زخمی» جدید را که پل آتانازیو و دیوید آیر در سال ۲۰۱۱ نوشته‌اند، بازسازی کند. داستان فیلم ۱۹۳۲ «صورت زخمی» در شیکاگو و در میان گنگسترهای مهاجر عمدتاً ایتالیایی تبار می‌گذشت و فیلم برایان دی پالما و آل پاچینو در میامی فلوریدا اتفاق می‌افتاد و به ظهور و سقوط یک گنگستر و قاچاقچی مواد مخدر کوبایی می‌پرداخت. داستان تازه ظاهراً در لس‌آنجلس و دنیای زیرزمینی جنایتکاران آن روی می‌دهد.

پابلو لارین، کارگردان شیلیایی فیلم های «نَه» و «باشگاه» قرار است این فیلم را کارگردانی کند و مارتی برگمن، تهیه‌کننده نسخه قبلی «صورت زخمی» همراه با مارک اشموگر، اسکات استوبر و دیلان کلارک فیلم را تهیه خواهند کرد.