پس از سه ماه توقف در درمان؛ حمیدرضا مرادی و مصطفی دانشجو به مراکز تخصصی درمانی منتقل شدند

0
283

حمیدرضا مرادی و مصطفی دانشجو روز گذشته پس از سه ماه انتظار، برای پیگیری درمان به مراکز تخصصی درمانی منتقل شدند.

 حمیدرضا مرادی و مصطفی دانشجو از دراویش زندانی در محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین که مدت ها درمان آنها در بیمارستان شهدای تجریش متوقف شده بود، پس از سه ماه برای رسیدگی تخصصی درمانی به ترتیب به بیمارستان سینا و مرکز قلب تهران منتقل شدند.

اعزام آنها در حالی صورت گرفت که توقف طولانی مدت درمان سبب تشدید علایم بیماری آنها شده بود. در این مدت پزشکان طی گزارشات متعدد به ناکافی بودن امکانات درمانی بیمارستان شهدای تجریش برای درمان آنها تاکید کرده بودند.

به گزارش خبرنامه ملی ایرانیان از مجذوبان نور؛ حمیدرضا مرادی، از مدیران سایت مجذوبان نور، که از مشکلات انسداد شدید عروق ناحیه پا رنج می برد بر طبق معاینات صورت گرفته نیازمند عمل جراحی عروق است، به گفته پزشکان تاخیر در عمل جراحی سبب تشدید علایم بیماری وی شده به طوری عمل جراحی وی با ریسک بالایی همراه خواهد بود.

مصطفی دانشجو، وکیل زندانی دراویش که از بیماری تنفسی و آریتمی قلبی رنج می برد، مدت هاست که به تجویز پزشکان نیازمند آنژیوگرافی قلبی بود اما مدت سه ماه را در انتظار موافقت دادستانی با اعزام وی به مرکز قلب گذراند.

یادآور می شود این دو درویش زندانی به همراه افشین کرم پور مدت بیش از یک سال را در زندان با وجود وخامت وضعیت جسمی از هرگونه امکانات درمانی محروم بودند که این موضوع اعتصاب غذای گسترده دراویش و تجمع اعتراضی آنها در مقابل دادستانی تهران را در پی داشت. گرچه پس از آن این افراد فورا به بیمارستان اعزام شدند اما همچنان روند درمان آنها با کارشکنی و بی توجهی همراه بوده است.

مطلب قبلیانتخاب «راسل کرو» و «رایان گاستلینگ» برای «مردان خوب»
مطلب بعدیساندی تایمز: قاسم سلیمانی فرماندهی دفاع از بغداد را در دست گرفت
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...