پس‌زدگی فاضلاب در ۵۶ نقطه شهر اهواز

0
182

سرپرست شرکت آب و فاضلاب اهواز با اشاره به ریزش ۵۶ نقطه خطوط فاضلاب در شهرستان اهواز گفت: امیدواریم ظرف مدت زمان دو هفته بتوانیم مشکل این ۵۶ نقطه از خطوط فاضلاب در شهر اهواز را که ریزش کرده است، حل کنیم.

صادق حقیقی پور، با اشاره به آخرین وضعیت فاضلاب اهواز اظهار کرد: با توجه به اقدامات انجام گرفته در حال حاضر وضعیت نسبتاً مناسبی در بحث فاضلاب اهواز برقرار شده است.

وی افزود: ۵۶ نقطه شهر اهواز را در مناطق مختلف شناسایی کرده‌ایم که خطوط فاضلاب در آن مناطق ریزش کرده است و باید نسبت به بازسازی این خطوط اقدام شود.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب اهواز تصریح کرد: در آن نقاط که فاضلاب ریزش کرده است، مجرایی برای عبور فاضلاب وجود دارد اما در این زمینه به دنبال آن هستیم تا نقاط را ترمیم و شرایط را بهبود ببخشیم.

حقیقی پور عنوان کرد: در این راستا با ۱۰ پیمانکار قرار منعقد کرده‌ایم تا ظرف مدت زمان دو هفته بتوانیم مشکل این ۵۶ نقطه از خطوط فاضلاب در شهر اهواز را که ریزش کرده است، حل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این کار حدود ۷۰ تا ۸۰ میلیارد تومان هزینه دارد اما پس از بحرانی که در سیلاب اخیر برای فاضلاب اهواز به وجود آمد نیاز است تا اقدامی اساسی برای حل مشکل این موضوع انجام گیرد.

به گزارش ایسنا؛حقیقی پور بیان کرد: از مردم شهر اهواز با توجه به شرایط به وجود آمده در بحث پس زدگی فاضلاب در زمان سیلاب عذرخواهی می‌کنم و در این زمینه تلاش خواهیم کرد تا شرایط را به بهترین شکل تبدیل کنیم.