پرچم‌دار بعدی سامسونگ لو رفت

0
146

تصویر جدیدی از پرچمدار جدید غول فناوری کره‌ای موسوم به گلکسی S10 لو رفته است که در نگاه اول نشان از تقریبا بدون قاب بودن آن و رفتن دوربین جلو به داخل صفحه نمایش دارد.

 به نظر می‌رسد اطلاعات جدیدی از گوشی هوشمند گلکسی S10سامسونگ دوباره درز کرده است و این بار، تصویری که “ایوان بلس”، افشا کننده مشهور منتشر کرده است که یک مدل استاندارد ۵٫۸ اینچی موسوم به “Beyond 1” را نشان می‌دهد که به وضوح نشانگر قرار گرفتن دوربین جلو داخل صفحه نمایش موسوم به فناوری “سوراخ پانچ”(hole-punch) است.

دلیل تار بودن آیکون‌هایی که در صفحه نمایش می‌بینید این است که از درز اطلاعات بیشتر جلوگیری شود، اما در هر حال این تصویر یک دید کلی از طراحی جلوی این گوشی هوشمند را فراهم می‌کند.

سامسونگ به طور کامل قاب را حذف نکرده است، چرا که برای تعبیه بلندگوی بالایی به آن نیاز دارد، اما باز هم بسیار باریک است و در مقایسه با گلکسی S9 می‌توان بر این ادعا صحه گذاشت.

انتظار می‌رود که مدل Beyond 1 یک همتای ۶٫۴ اینچی به نام Beyond 2 نیز داشته باشد که به احتمال زیاد گلکسی S10 Plus نامیده خواهد شد و از بسیاری ویژگی‌های مشابه برخوردار خواهد بود.

این ویژگی‌ها شامل استفاده احتمالی از پردازنده اسنپ دراگون ۸۵۵ در برخی کشورها و تراشه Exynos 9820سامسونگ در دیگر کشورها و احتمالا شارژ بی‌سیم معکوس برای شارژ سایر دستگاه‌ها است.

به نظر می‌رسد مدل بزرگتر شامل دو دوربین جلو و سه دوربین عقب خواهد بود، در حالی که Beyond 1 شامل تنها یک دوربین جلو و دو دوربین عقب است.

همچنین صحبت از یک مدل ۵٫۸ اینچی موسوم به مدل Beyond 0 در میان است که احتمالا گلکسی S10 Liteنامگذاری خواهد شد و دارای امتیازات کمتری خواهد بود تا با قیمت پایین‌تری به بازار عرضه شود.

گفته می‌شود یک مدل لوکس ۶٫۷ اینچی مجهز به فناوری شبکه ۵G نیز موسوم به مدل Beyond X نیز در راه خواهد بود که قاعدتا قیمت بالایی خواهد داشت.

اگر این شایعات درست باشد، باید منتظر ماند تا در ماه فوریه، احتمالا در کنگره جهانی موبایل یا نزدیک به آن، خانواده S10 به شکل رسمی معرفی شوند.

همچنین ممکن است به صورت همزمان یک تلفن همراه تاشو موسوم به سامسونگ Infinity Flex را مشاهده کنید.

در هر حال، بسیاری از شرکت‌های فناوری گوشی‌های جدید خود را در این بازه زمانی معرفی می‌کنند که احتمالا یکی از مهم‌ترین آنها، سامسونگ باشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، این اولین طراحی مجدد سری گلکسی S از زمان انتشار مدل S8 در سال ۲۰۱۷ است و این شرکت احتمالا می‌خواهد تمامی موانع را به منظور بهبود درآمد خود از مشتریانی که در خرید گوشی‌های سامسونگ مردد هستند، از سر راه بردارد.