پرویز پرستویی از مردی نوشت که همسرش را در کشتار پاریس از دست داد

1
127

پرویز پرستویی چند روز پس از حوادث تروریستی پاریس متن زیر را به گزارش رسانه های رون مرزی در اینستاگرام منتشر کرد:

« چند خط توسط مردى که همسر خود را در جریانات اخیر پاریس از دست داده است : 

شما حتی نفرت من را هم بدست نخواهید آورد، شما زندگی یک فرد استثنایى، عشق من، مادر تنها فرزندم را گرفتید، ولى من کینه خود را از شما دریغ مى دارم تا شما حتی اون رو هم نتونید بدست بیارید . من نمى دانم شما چه کسانى هستید و مایل هم نیستم بدانم، چون شما وجود ندارید ! اگر آن خدایى که شما برایش کورکورانه مى کُشید ما را از روح خود آفریده، هر گلوله شما زخمی است بر قلب او.

خیر ! من کینه خود را به شما ارمغان نمى دهم. چون شما در جستجوى آن بوده اید، ولى پاسخ دادن به کینه شما با کینه و خشونت، تسلیم شدن است در مقابل جهلى که شما را تبدیل کرده به انچه که هستید. شما مى خواهید که من در ترس زندگى کنم ! به هموطنان [مسلمان] م مظنونانه بنگرم، که بدینوسیله آزادى را فداى امنیت کنم !!

ما دو نفر بیش نیستیم (من و پسرم)، ولى از تمام ارتشهاى دنیا نیرومند تریم. وقت زیادى ندارم که به شما اختصاص دهم، چون باید براى ملویل پسر ١٧ ماهه ام که تا دقایقى دیگر از خواب بر خواهد خواست مثل هر روز عصرانه درست کنم و سپس با او مثل هر روز براى بازى به پارک بروم. در تمام طول عمرش، این پسر کوچک، با شاد بودن و آزاد بودن خویش شما و امثال شما را خواهد آزرد در حالیکه شما حتی کینه او را هم به ارمغان نخواهید برد!»

یک دیدگاه

 1. آقای پرستویی :اگر آن خدایى که شما برایش کورکورانه مى کُشید ما را از روح خود آفریده، هر گلوله شما زخمی است بر قلب او.
  آقای پرستویی به گفته خودش به نام یک مسلمان متعهد به آیین اسلام .به ترویج اسلام در سرتا سر میپردازد
  وبخوبی میداند که همه این گلوله ها و ترور ها نه تنها قلب الله مسلمانها را زخمی نمی کند بلکه دستور شلیک وآتش از طرف الله است-
  …(ای اهل ایمان)، با هر که از اهل کتاب که به الله (و نه خدا!) و روز قیامت ایمان نیاورده و آنچه الله و رسولش حرام کرده، حرام نمی دانند و به دینِ حق (!) (اسلام عزیز) نمی گروند، قتال و کارزار کنید تا آنکه با ذلت و تواضع به اسلام جزیه دهند. (سوره توبه – آیه ۲۹)

  – الله ترس در دل کافران میافکند تا گردنهایشان را بزنید و همه انگشتانشان را قطع کنید. (سوره انفال – آیه ۱۲)

  – چون با کافران روبرو شدید آنان را گردن بزنید تا زمین از خون آنان رنگین شود، اسیران را محکم به بند کشید… (سوره محمد – آیه ۳)

  – ای کسانی که ایمان آورده اید، با کافرانی که نزدیک شمایند جنگ کنید تا در شما شدت و درشتی یابند و بدانید که خدا با پرهیزکاران (!) است. (سوره توبه – آیه ۱۲۳)

Comments are closed.