“پرویز” به جشنواره فوکوئوکا می‌رود

0
754

فیلم‌ سینمایی “پرویز” به نمایندگی از سینمای ایران در جشنواره بین‌المللی فیلم “فوکوئوکا”ی کشور ژاپن به نمایش درمی‌آید.

این جشنواره که از تاریخ 13 تا 23 سپتامبر2013 (22 شهریور تا اول مهر) برگزار می‌شود یکی از مهمترین جشنواره های آسیایی است که به شکل غیر رقابتی برگزار می شود.

در این دوره فیلم هایی از کشورهای ترکیه، فرانسه، افغانستان، اکراین، هند، تایلند، سنگاپور، اندونزی، فیلیپین، چین، هنگ کنگ، تایوان، عراق، کره شمالی، کره جنوبی و ویتنام در کنار “پرویز” از ایران حضور خواهند داشت.

“پرویز” دومین فیلم سینمایی مجید برزگر است که پیش از این در جشنواره های مختلفی از جمله سن سباستین، روتردام، تسالونیکی، سائوپائولو ، ایروان و… حضور داشته و جوایزی نیز دریافت کرده است. تهیه کننده این فیلم سعید آرمند است و مجید برزگر به اتفاق حامد رجبی و بردیا یادگاری فیلمنامه را نوشته اند.

Levon-Haftvan_Hooys

به گزارش سينما خبر،در این فیلم امین جعفری ( مدیر فیلمبرداری)، لیلا نقدی پری (طراح صحنه و لباس)، مهران ملکوتی (صدابردار)، مهدی برزگر (مدیر تولید)، الهام صالحی(طراح گریم)، جواد امامی (تدوین)، سمیرا برادری (برنامه ریز و دستیار اول کارگردان)، حمیرا نعمت الله (منشی صحنه)، احمد آقاسیانی (عکاس)، طاها ذاکر ( طراح گرافیک) و لِوون هفتوان، محمود بهروزیان، حمیرا نونهالی، ابوذر فرهادی (بازیگران) همکاری داشته اند.

مجید برزگر (کارگردان) لِوون هفتوان (بازیگر) و لیلا نقدی‌پری (طراح صحنه و لباس) امسال مهمانان این جشنواره خواهند بود.