پایان راه بارسلونا مسی

0
69

بارسلونا و مسی به پایان راه خود رسیده‌اند. این خبری است که باشگاه بارسلونا هم آن را تایید کرده است.

 خبر کابوسوار برای هواداران بارسلونا حالا به حقیقت تبدیل شده است. بعد از شایعات فراوان در خصوص جدایی مسی از بارسلونا ستاره آرژانتینی امروز با ارسال فکسی به مدیران باشگاه اعلام کرده که در تابستان امسال نیوکمپ را ترک خواهد کرد. این خبری است که رادیو کاتالونیا هم داده و اعلام کرده که باشگاه بارسلونا به زودی در این خصوص بیانیه ای خواهد داد.

به گزارش منبع معتبر آرژانتینی TYC Sport، مارتین سوتو و Onda Sero لیونل مسی به مدیران بارسلونا اعلام کرده در تابستان قصد دارد ازین باشگاه جدا شود، مسی در قرارداد خود بندی دارد که می‌تواند هر سال در پایان فصل به صورت یک طرفه قرارداد خود را فسخ کند.

مارکا نیز نوشت: لیونل مسی می خواهد بارسلونا را ترک کند. نوشتن این جمله بدون استفاده از علامت تعجب سخت است. مهاجم آرژانتینی از طریق فکس به باشگاه اعلام کرده است که می خواهد از بند قرارداد خود که در پایان هر فصل می تواند باشگاه را ترک کند، استفاده کند. این بند تا یکم ژوئن قابل استفاده بود اما به خاطر بحران کرونا ستاره بارسا می تواند همچنان از آن برای ترک آبی اناری ها بهره ببرد. 

مسی پس از جلسه جمعه با رونالد کومان اعلام کرد که خود را بیشتر بیرون از باشگاه می بیند تا درون تیم. به نظر می رسد مهاجم آرژانتینی خیلی زود تصمیمی گرفته است که مانند زلزله در جهان فوتبال به حساب می آید. 

این اتفاق ها پس از شکست ۸ بر ۲ بارسا مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا رخ داد که تیم کاتالانی از این رقابت ها کنار رفت. 

بعد از انتشار خبر جدایی مسی تعدادی از  خبرنگاران، عکاسان و البته چند نفر از هواداران بارسلونا جلوی درب این باشگاه تجمع کردند واکنش ها به جدایی مسی از بارسلونا هر لحظه بیشتر می شود. هشتگ bartomeOUT در اسپانیا ترند شد و هواداران خواستار اخراج مدیر عامل بارسلونا شده اند.

لوییز فیگو بزرگترین خائن تاریخ بارسلونا هم در صفحه شخصی اش اینطور واکنش نشان داده: «اوه  یک لحظه تاریخی دیگر»

همشهری نوشت؛ بزرگان فوتبال دنیا لحظه به لحظه به دراماتیک ترین جدایی تاریخ فوتبال واکنش نشان می دهند. بارسلونا فردا روز آرامی را نخواهد داشت و باید دید سرنوشت مسی و بارتامئو چه خواهد شد. برخی معتقدند درخواست جدایی مسی آخرین تیر ترکش او برای برکناری بارتامئو است.  بازیکنانی مانند پویول ولوییز سوارز هم در این میان از مسی حمایت کرده اند.