وین دیزل و مت لاریا در پروژه‌های جدید

0
180

ستاره «سریع و خشمگین» به یک فرنچایز اکشن دیگر ملحق می‌شود و مت لاریا در «شفت» جدید مقابل ساموئل ال. جکسون قرار می‌گیرد.

 در اخبار این هفته از پیوستن بازیگران به پروژه‌های جدید، نام وین دیزل و مت لاریا به چشم می‌خورد.

وین دیزل در حال مذاکره است تا به فیلم علمی‌تخیلی «بلادشات» محصول کمپانی سونی بپیوندد که بر پایه یک شخصیت کمیک‌بوکی ساخته می‌شود. نیل موریتز که تهیه‌کننده فرنچایز «سریع و خشمگین»‌ است مسئولیت تولید این فیلم را بر عهده خواهد داشت و دِیو ویلسون و اریک هایزرر کارگردان و فیلمنامه‌نویس آن هستند.

شخصیت بلادشات که نخستین بار در سال ۱۹۹۲ معرفی شد، سربازی است که در آستانه مرگ قرار دارد اما قدرت ترمیم بالا و تغییر شکل پیدا می‌کند که به خاطر نانوماشین‌هایی است که در جریان خونش حرکت می‌کنند.

دیزل قرارست در پروژه‌های دیگرش در سه فیلم دیگر «سریع و خشمگین» بازی کند که به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۹، ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ اکران خواهند شد. او همچنین بخشی از فرنچایزهای اکشن «ریدیک» و «تریپل اکس»‌ بوده است.

از سوی دیگر،‌ مت لاریا به جمع بازیگران فیلم جدید «شفت» محلق شده و به این ترتیب مقابل ساموئل ال. جکسون، جسی تی. آشر، رجینا هال و الکساندرا شیپ نقش‌آفرینی خواهد کرد.

تیم استوری این فیلم را از روی فیلمنامه کنیا بریس و الکس بارنو کارگردانی خواهد کرد. داستان آن حول محور یک مامور اف‌بی‌آی می‌گردد که شروع به تحقیق در مورد پرونده قتل یکی از دوستانش می‌کند و در این راه از پدرش که با او ارتباط نزدیکی ندارد،‌ یعنی جان شَفت افسانه‌ای کمک می‌گیرد.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، «شفت»‌ قرار است روز چهاردهم ژوئن ۲۰۱۹ اکران شود و از دیگر پروژه‌های لاریا می‌توان به «پادشاهی»، «نورهای جمعه شب‌ها» و «والدینی» اشاره کرد.