واکنش کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به هجمه از طرف دولت تدبیر

0
183

مسعود شجاعی و احسان حاج صفی دو بازیکن ملی‌پوش تیم پانیونیوس بعد از هم‌گروهی تیم‌شان با مکابی اسرائیل، در بازی رفت در تلاویو، حاضر نشدند اما برای بازی برگشت، باشگاه این دو بازیکن را وادار به حضور در زمین کرد.

سلام و عرض ادب خدمت همه هموطنان

مى خواستم پیرامون مسائل پیش امده در روزهاى گذشته بدون مقدمه نکاتى را متذکر شوم:

١-اینکه بنده براى همه افرادى که (خالصانه و دلسوزانه) از جانشان مایه مى گذارند و براى (حفظ ابرو و سرافرازى ایران عزیزمان) از هیچ کوششى دریغ نمى کنند نهایت احترام و ارادت را قائلم.

٢-همیشه کشورم برایم در اولویت بوده و هست.از این رو در میادین ورزشى که حضور داشته ام همیشه سعى کردم با تمرکز کافى از تمام وجودم مایه بگذارم که بتوانم نماینده شایسته اى براى وطن و هموطنانم باشم و از انجایى که از کودکى بزرگترین ارزویم پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملى بوده،اکنون که ارزویم محقق شده مطمئنا به خوبى قدر و ارزش آنرا مى دانم.

٣-بچه جنگ هستم و از شهر ایثار و مقاومت مى ایم،شهرى که روزگارى شهر خون بود و صداى توپ و خمپاره لالایى تلخ کودکانه ما!!بنابراین مقام و جایگاه والاى عزیزانى که از همه چیز خود گذشته اند تا از کیانمان دفاع کنند را به خوبى درک مى کنم و مى شناسم و هیچ زمان سعى نکرده و نمى کنم که خدایى ناکرده (از اسم،تصویر و یا ایثار این فرشتگان سوء استفاده کنم چونکه معتقدم این کار نهایت بى شرفى و بى انصافیست) و توهین به منزلت و جایگاه انان است!(بیشتر از این لازم به توضیح نیست!!) در اخر از هموطنانى که ما را درک کردند سپاسگزارى مى کنم و همچنین از هنرمندان محترم و تمام فوتبالیها اعم از مربیان گرامى و بازیکنان و…. نهایت تشکر و قدردانى را دارم.

به گزارش خبرنامه ملی ایرانیان به نقل از اینستاگرام مسعود شجاعی؛ از مرد اخلاق فوتبال کشورمان اقاى مهدى مهدوى کیا عذرخواهى مى کنم که بخاطر حمایت از ما اهانت هاى ناجوانمردانه اى را به جان خرید.???????? یا حق