واکنش یک کاربر توئیتر به سخنان میرسلیم

0
131

نامزد دوم؛ مصطفی میرسلیم در پاسخ به پرسشی که چنین عنوان شده بود؛ با توجه به ضرورت حفظ وحدت ملی و انسجام اجتماعی چه تعاملاتی را با گروه هاو احزاب مخالف دولت خود قائل هستید؟ بیان داشت:

همه دولت های بعد از انقلاب، برای خدمت به کشور کوشش کردند و در حد توان و استعداد خود موفقیت هایی هم به دست آوردند. نامزدهایی که امروز اینجا حضور دارند هم هر کدام در چارچوب مسئولیت های خود موفقیت هایی داشته اند. هیچ دولتی نمی تواند موفق شود مگر اینکه انتقاد اقلیت، احزاب، سازمان های مردم نهاد، تشکل های علمی، فرهنگی و هنری را بپذیرد. متاسفانه این انتقاد پذیری در دولت یازدهم بسیار کم وجود داشت، نمونه اش کلماتی مانند غیر انسان، تخریب گر، به جهنم، تندرو، عصر حجری، هوچی باز، بی شناسنامه، کم سواد بود که درباره منتقدان به کار بردند. با این شرایط منتقد دیگر جرات نمی کند جلو بیاید. باید فضا برای انتقاد مشفقانه فراهم شود. بارها پیشنهادات خود را در حزب به صورت دلسوزانه مطرح کردیم، چرا از این دلسوزی ها و این پیشنهادات سازنده که از طرف احزاب، رسانه ها و تشکل های علمی مطرح می شود استفاده نمی شود؟ پیشنهادی از طرف دانشگاه امیرکبیر به دولت آقای خاتمی ارائه کردیم و این تنها موردی بود که پیشنهادی علمی از سوی دولت بررسی و تصویب شد. دولت نباید در انتقاد را ببندد زیرا به ضرر اوست و ملت را به قهقرا می برد، اگر مردم انتقاد نکنند یعنی سهم خود را در پیشرفت کشور به کار نبرده اند.

در همین رابطه واکنش های متفاوتی را کاربران توئیتری به سخنان میرسلیم به همراه داشتند.

7

مطلب قبلیواکنش توئیتری به انتقاد قالیباف از واردات لباس ایتالیایی
مطلب بعدیسازمان انرژی اتمی با انتشار اطلاعیه ای ادعاهای میرسلیم را رد کرد
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...