واکنش پرویز پرستویی به خبر سرطان استاد شجریان

3
417
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-03-21 09:39:37Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

پرویز پرستویی بازیگر و گوینده سینما، تئاتر و تلویزیون با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود در شرح ناراحتی خسرو آواز ایران نوشت:

سلام هموطنان عزیز، متاسفانه مطلع شدیم، استاد شجریان اسطوره موسیقی و هویت آواز ایران مبتلا به سرطان پیشرفته شده اند. و اکنون در حال گذراندن دوره پرتو درمانی وشیمی درمانی هستند. یادمان باشد نوای ربنای استاد سال ها همدم لحظات ناب وروحانی ملت ایران بوده،وحالا نوبت ماست که همه با هم برای سلامتی ایشان دست به دعا ببریم.

3 دیدگاه‌ها

  1. به کار بردن عبارت “سرطان پیشرفته” ممکن است درست نباشد. آگر این بیماری ١۵ سال با ایشان بوده، یقینا نوع تومور از گونه تهاجمی نمیتواند بوده باشد. احتمال بسیار زیادی هست که با تکمیل دوره درمان استاد بتوانند سالیان زیادی به زندگی عادی و فعالیتهای خود ادامه دهند. امیدوار باشیم و به درمانهای پیشرفته ای که امروزه وجود دارند اعتماد کنیم. روزهای بهتری پیش رو هستند.

    به امید بهبودی همه بیماران خصوصا خسروی آواز ایران.

  2. سلام
    نفرین بر سرطان,و یک سئوال آیا این همه امواج ماکرو ویو که برای ایجاد پارازیت بطور دائم و شبانه روزی در فضای پیرامونمان تولید و منتشر میشود در افزایش تصاعدی بیماری سرطان بی تاثیر نیست

Comments are closed.