واکنش هنرمندان به کاندیدا شدن پژمان جمشیدی

0
424

هنرمندان حوزه سینما، تلویزیون و موسیقی با انتشار پست هایی در اینستاگرام از نامزد شدن پژمان جمشیدی در سی و ششمین جشنواره فجر حمایت کرده و به منتقدان او واکنش نشان دادند.

 نامزد شدن پژمان جمشیدی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم سینمایی «سوتفاهم» بازخوردهای متفاوتی را در پی داشت.

اولین و جنجالی‌ترین واکنش از حاضرین در مراسم اعلام نامزدهای جشنواره شروع شد. شب گذشته در نشست خبری اعضای هیات داوران زمانیکه محمدرضا فروتن نام جمشیدی را به عنوان نامزد دریافت سیمرغ نقش مکمل مرد خواند خنده حضار اعتراض برخی چهره‌ها و همچنین تذکر مسعود نجفی مدیر روابط عمومی جشنواره را به دنبال داشت.

پس از آن بازیگران و هنرمندان حوزه سینما و تلویزیون با انتشار پست هایی در صفحات شخصی شان در اینستاگرام این موفقیت را به جمشیدی تبریک گفته و به منتقدان نامزدی او واکنش نشان دادند.

جمشیدی نیز با انتشار پستی در اینستاگرام از سختی هایی که در این چهارسال حضورش در عرصه هنرهای تصویری تحمل کرده است نوشت.

در ادامه نگاهی می اندازیم به واکنش هنرمندان به نامزدی جمشیدی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر.

نوید محمدزاده هم با به اشتراک گذاشتن استوری در اینستاگرام، در این باره نوشت: کیف کردم، کاندید شدنت مبارک. نون زحمتت رو می خوری، همین فرمون برو جلو.

18-2-11-16298photo_2018-02-11_15-54-08

ویشکا آسایش که سابقه همکاری با جمشیدی را در فیلم «خوب بد جلف» و سریال «دیوار به دیوار» دارد، در پی این موفقیت او اینطور برایش نوشت: «ورزشکار باشى و هنرمند، بااستعداد، باهوش، سختکوش و تازه خوش قلب هم باشى. پژمان جون، رفیق، بهت افتخار میکنم، دمت گرم، همینطورى با همین فرمان به راهت ادامه بده و برو جلو. آنهایی که باید تلاش و استعدادت را ببیند، خواهند دید. بهت تبریک میگم»

18-2-11-162945ویشکا

مهراب قاسمخانی در واکنش به اعلام نام پژمان جمشیدی به عنوان نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش مکمل از سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«پژمان جون، به خاطر استعداد و تلاشت و همین طور جدى گرفتن حرفه‌اى که واردش شدى بهت تبریک می‌گم. ولى تسلیت می‌گم به اون عزیزانى که تحمل موفقیتت براشون سخت بود و حقیرانه تلاش می‌کردن درخششت رو در این سال‌ها بى ارزش کنن، تسلیت می‌گم به اون دسته از همکاران خودمون که دلشون نمی‌خواست باور کنن که یه ورزشکار میتونه وارد حرفه اونا بشه و باهاشون رقابت کنه و البته تسلیت می‌گم به اون دسته از دوستان مطبوعات که به خاطر داشتن ذهن‌هاى فسیل و عدم شناخت ذات بدون مرز هنر بهت خندیدن… حالا تو می‌تونى با دل راحت به همه‌شون بخندى و با قدرت به حرفه‌اى که براش ساخته شدى ادامه بدى.»

18-2-11-163028قاسم خانی

محسن کیایی که در فیلم «لونه زنبور» به کارگردانی برزو نیک نژاد با جمشیدی همبازی بود با انتشار استوری در اینستاگرام نوشت: «به اندازه همین عکس برات خوشحالم، به راهت ادامه بده، این اوله راهته و مطمئنم که به جاهای بهتری می رسی. چشم حسودات کور برادر.»

18-2-11-16313کیایی

امیر آقایی هم ضمن تبریک این موفقیت برای او نوشت: «پسر تو خود خواستن توانستن استی، خوشحالم برات موفق باشی همیشه.»

18-2-11-163141امیر آقایی

مهدی یغمایی، خواننده پاپ با انتشار عکسی از پژمان جمشیدی در صفحه اینستاگرامش در واکنش به اعلام خبر نامزدی او در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر نوشت: آفرین پسر، همینه، بخند چون جواب زحماتت رو گرفتى برات خیلى خوشحالم پژمان عزیزم،

18-2-11-163220یغمایی

به گزارش خبرورزشی؛ کاندید شدن تو خنده نداره، دل سیاه و فکر مسموم و مریض یک عده با کلى عقده درونى ، خنده داره. تو هر هنرى یه تعداد هنربَند همیشه در صحنه، حضور دارند که البته حضورشون باعث انرژى مضاعف میشه رفیق. تبریک صمیمانه من رو بپذیر.»