واکنش روزنامه جوان به نامه مهدی کروبی

1
639

خبرنامه ملی ایرانیان؛ پس از انتشار نامۀ مهدی کروبی روزنامه جوان در مطلبی به قلم محمدرضا کائینی به این نامه واکنش نشان داد و نوشت:

حصر ارزش، حصر ضد ارزش! آقای کروبی!

شما به همان دلیل یا مصلحتی در حصر هستید و محاکمه هم نمی‌شوید که در «دوران طلایی امام» آیات شریعتمداری، قمی، روحانی و… الخ محاکمه نشدند و در حصر ماندند…

نامه‌پراکنی‌های شما هم به همان دلیل دیده و مسموع نخواهد شد، که نامه‌های آنها نشد…
به‌راستی شما و آقای موسوی در آن دوره درباره پدیده «حصر» چگونه می‌اندیشیدید؟ اگر شما یادتان نیست، من به خوبی به یاد دارم که کتک‌کاری خود با طرفداران آقای شریعتمداری در مراسم ترحیم مرحوم اثنی‌عشری را با افتخار تعریف می‌کردید و از بابت همان دعوا، به آلاف و الوف رسیدید!

من یادم هست که در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران، بازرگان و دوستانش را به باد ناسزا گرفتید که چرا خبرنگاران رسانه‌ها را برای مصاحبه به منزل آقای شریعتمداری می‌بردند؟ مگر مردم مسخره شما هستند که یک روز حصر را ارزش و روز دیگر ضدارزش می‌خوانید؟

مگر شما علاقه‌مند به بازگشت به دوران طلایی امام راحل نیستید؟ مگر به دریافت دهها سمت از ایشان افتخار نمی‌کنید؟ امروز نظام جمهوری اسلامی شما را به همان دوران بازگردانده و تنها چشمه کوچکی از نحوه مواجهه با شوریدگان بر نظام در آن دوران را، به شما نشان داده است…

باز خدا پدر این «سید» را بیامرزد که نجیبانه تنها شما را «نانجیب» می‌خواند، اگر در آن دوران طلایی بودید، با چند کلمه فرمان همه‌تان را آویزان می‌کردند.
اینستاگرام

یک دیدگاه

  1. علاوه بر اینها وقتی که طرح اصلاح قانون مطبوعات در مجلس ششم و زمانی که ایشون رئیس مجلس بود مطرح شد و فرمان خامنه ای برای لغو این طرح اومد خود این اقای کروبی گفت حکم حکومتی است و کاریش نمیشه کزد! خب الان هم حصر جنابعالی حکم حکومتی است! چطور اون موقع حکم حکومتی قبول داشتی الان نداری؟ بعد اگر گذاشته بودی مطبوعات قانونش اصلاح بشه الان مطبوعات ازاد بودن و چهار کلمه حداقل مینوشتن شاید الان در حصر نبودی! هر کسی رو میگرفتن شما ساکت بودی تا رسید به خودت!

Comments are closed.