واکنش بسیار تند رامبد جوان به ماجرای بیمارستان خمینی‌شهر

1
257

رامبد جوان در یادداشتی اعلام کرد که نمی‌تواند برنامه خندوانه را به پخش بعد از ایام عزاداری برساند.

به گزارش ایلنا، رامبد جوان ضمن عرض تسلیت برای ایام سوگواری، درباره این برنامه نوشت:

 «حالا می‌رسیم به سوال مکرر و اساسی یعنی: «خندوانه» کی شروع می‌شه؟؟؟؟

عزیزان من، من الان مشغول شروع فیلمم هستم پس یقیناً نمی‌تونم تمام وقت در اختیار «خندوانه» باشم. ولی این دلیل نمی‌شه که «خندوانه» هم جلو نره. بعد از گذشت ٢ سال و ساخت ٢ فصل و در مجموع نزدیک به ٣٠٠ قسمت از «خندوانه» گروهی شکل گرفته که هم قبل از این حرفه‌ای بودن و هم حالا «خندوانه» رو خیلی خوب می‌شناسن. این گروه درجه یک که تعدادشون هم ماشاالله زیاده، بیش از یک ماه هست که دارن کار می‌کنن.»

او نوشته است:

 «هر ١٠ روز یک بار هم همه سرگروه‌ها در جلسه‌ای همه چیز رو به من توضیح می‌دن و در جریانم قرار می‌دن و هنوز کلی کار هست باید انجام بدن. پس چه من فیلم بسازم و چه نسازم «خندوانه» نمی‌تونه بعد از ماه صفر آماده پخش باشه. زمان پخشش رو هم الان نمی‌تونم اعلام کنم چون شدنی نیست. ولی شک نکنین که همه مفصل دارن کار می‌کنن.»

جوان که در متن ارسالی خود از شروع فیلم‌برداری فیلم «نگار» خبر داد و از مردم خواست تا نسبت به شیوع بیماری آنفولانزا مراقب باشند و درباره وقایع اخیری که در حوزه سلامت و پزشکی در بیمارستان خمینی شهر اتفاق افتاده است، نوشت:

 «بعضی چیزا رو آدم نمی‌دونه چه واکنشی نشون بده یا باید کاملاً به روت نیاری یا باید عین کوه خراب بشی روش. مثل اون به ظاهر بیمارستانی که اون رفتار حیرت‌انگیز (نمی‌گم حیوانی، چون حیوان‌ها فقط برای غذا و دفاع خشونت می‌کنن) رو با اون بچه و مادر کرد….!!!

داریم با این اخلاق و رفتار به کجا می‌ریم خدا می‌دونه!!!!»

یک دیدگاه

  1. یکی نیست به این آقا بگه تو مطمئنی که این داستان واقعا همون طور بوده که نقل همه مجالس شده؟ که به جماعت خدمت گذار کادر درمانی توهین میکنی؟ تو اصلا فهم و درکی از کار توی بخش اورژانس بیمارستان داری؟ البته که نه چون به مفت خوری توی صدا و سیما عادت کردی و چه میفهمی دیدن هر روز غم و درد مردم بیمار!!! فقط معطلید یه حرفی از بیمارستان بشه و رگ گردن کلفت کنید، اگه خیلی مردی بپرس مصبب اینکه یه بیمار هزینه درمانش رو نداره کیه؟ البته با قسمت آخر فرمایش گه ر بارشون!!!! موافقم « ما داریم کجا میریم؟؟!!»

Comments are closed.