هیچ کدام از مسئولان فدارسیون به استقبال تیم ملی نرفتند

0
144

روز شنبه تیم ملی در زمان ورود به فرودگاه امام تنها بود و هیچ مسئولی به استقبال ملی پوشان نرفته بود.

 این یک رسم همیشگی است. زمانی که تیم ملی یک کشور از سفری برون مرزی بازمی گردد مسئولان به استقبالشان می آیند و به آنها خسته نباشید می گویند اما در زمان بازگشت تیم ملی از کره جنوبی حتی یک نفر از فدارسیون فوتبال در فرودگاه حضور نداشت.

در بسیاری موارد مسئولین موظف هستند حتی به دیدارهای نمایندگان ناکام در عرصه های ملی بروند و به آنها خسته نباشید بگویند اما تصمیم عجیب روز شنبه در قبال تیمی ۱۰۰ درصد موفق اعمال شد و در شرایطی که تیم ملی ایران به واسطه متوقف کردن کره جنوبی در سئول لایق استقبال مسئولین فوتبال کشورمان بود هیچ برنامه ای برای این نتیجه خوب صورت نگرفت. تیم ملی در این دیدار با انگیزه فراوانی به میدان رفت در شرایطی که مدت ها پیش صعودش را قطعی کرده بود قهرمانانه مقابل کره جنگید.

تیم کی روش در این دیدار ۱۰ نفره شد اما حتی این مسئله هم باعث نشد کره جنوبی حتی یک موقعیت گل روی دروازه ما داشته باشد. چنین عملکردی نشان می دهد تیم ملی ایران با تمام وجود مقابل کره به میدان رفته و مانند یک قهرمان در سئول بازی کرده است.

به گزارش خبرورزشی،پس از حضور پیدا نکردن مسئولان فدارسیون در فرودگاه این شائبه به وجود آمده که به دلیل اظهارات کی روش و ملی پوشان درباره عدم توجه به تیم ملی این تصمیم صورت گرفته است. این درحالی است که تاج رئیس فدارسیون فوتبال روز گذشته گفته بود انتقاد کی روش و ملی پوشان را به جان می خرد.