هیو جکمن تام هاردی را «ولورین» بعدی نامید

0
815

هیو جکمن که برای بازی در نقش مرد چنگک‌دار در فیلم «ولورین» محبوبیت زیادی دارد گفت تام هاردی می‌تواند ولورین بعدی باشد.

 هیو جکمن ستاره سینمای استرالیا و هالیوود در حالی که چندی پیش نیز اعلام کرده بود «ولورین ۳» آخرین باری است که او در نقش مردی با پنجه‌های چنگکی جلوی دوربین می‌رود، گفت احساسش این است که بازیگر نقش «مد مکس» یعنی تام هاردی ولورین خوبی خواهد شد.

جکمن ۴۶ ساله که بارها با این سوال روبه رو شده که درباره جایگزینش در این نقش ابرقهرمانی چه نظری دارد و بارها گفته بود در این باره فکر نکرده است، این بار جایگزینش را معرفی کرد.

او گفت: فکر می‌کنم تام هاردی ولورین بزرگی باشد. او از من جوان تر است… و البته من خیلی در این باره فکر نمی کنم و نمی‌خواهم کار استودیو را راحت کنم که جایگزینی برای من پیدا کند.

بازیگر استرالیایی افزود: هنوز یک فیلم دیگر باید بازی کنم اما مطمئنم که آنها هم به این مساله فکر می‌کنند و آنها هم از چند بازیگر نام برده‌اند و گفته اند این مسکوت بماند و ما بعدا می فهمیم که چه کسی انتخاب می‌شود.

هیو جکمن نخستین بار در سال ۲۰۰۰ در نقش لوگان/ولورین در فیلم «ایکس-من» یا «مردان ایکس» ظاهر شد. او از آن زمان در پنج دنباله این فیلم بازی کرده است.

او در «ایکس من: مکاشفه» نیز پس از «ولورین ۳» بازی می‌کند که آخرین هنرنمایی او در نقش این شخصیت خواهد بود.

این دو فیلم قرار است می ۲۰۱۶ و مارس ۲۰۱۷ اکران شوند.

ولورین که معمولا با نام لوگان نیز شناخته می‌شود، یک شخصیت خیالی ابر قهرمان از داستان‌های کمیک استریپ شرکت مارول کامیکس است که اغلب با مجموعه «مردان ایکس» در ارتباط است. این شخصیت که در کمیک‌های دیگر هم ظاهر شده، ابتدا در شماره ۱۸۱ از هالک شگفت‌انگیز حضور پیدا کرد و با محبوبیتی که به دست آورد کم کم دارای کمیک جداگانه و اختصاصی شد. مهم ترین توانایی ویژهٔ او «عامل درمان» یا قدرت زوددرمانی است، به این معنی که تمام زخم‌هایی که روی بدن او به وجود می‌آیند به سرعت محو و درمان می‌شوند.

به گزارش مهر به نقل از ددلاین، نقش شخصیت ولورین را در تمامی فیلم‌ها بازیگر استرالیایی هیو جکمن ایفا کرده است.