هنرپیشه ‘پیشتازان فضا’ در یک حادثه کشته شد

0
302

پلیس می گوید که آنتون یلچین، هنرپیشه متولد روسیه که در رشته فیلم‌های ‘پیشتازان فضا’ (Star Trek) نقش چخوف را بازی می کرد در اثر سقوط اتومبیل در لس آنجلس کشته شده است.

ظاهرا او کنار اتومبیلش ایستاده بود که اتومبیل شروع به غلط زدن روی شیب تند جاده کنار خانه اش در ناحیه استودیو سیتی کرد و او را له کرد. او به فاصله کوتاهی بعد از آن در ساعت یک صبح یکشنبه به وقت محلی درگذشت.

یلچین ۲۷ ساله همچنین در فیلم های “دیوانه وار” (۲۰۱۱) و اتاق سبز (۲۰۱۵) بازی کرده بود.

او در فیلم “پیشتازان فضا” (محصول ۲۰۰۹) و “پیشتازان فضا، به سوی تاریکی‌” (۲۰۱۳) نقش پاول چخوف را بازی می کرد؛ نقشی که با بازی والتر کونیگ که اکنون ۷۹ سال دارد معروف شده بود.

فیلم سومی به نام “پیشتازان فضا، ماوراء”که او را در همین نقش نشان می دهد قرار است ماه آینده اکران شود.

خبر مرگ او با واکنش گسترده در شبکه های اجتماعی روبرو شد.

زاخاری کوئینتو که در این رشته فیلم ها نقش اسپاک را بازی می کند در اینستاگرام نوشت:‌ “دوست عزیز ما. رفیق ما. آنتون ما.”

یلچین - چپ - در پیشتازان فضا
یلچین – چپ – در پیشتازان فضا

“یکی از کنجکاوترین و گشاده‌ذهن‌ترین آدم‌هایی که افتخار شناختن‌شان را داشته ام. چه آدم خوش‌ذوق و خوش‌قلبی. خیلی پخته‌تر از سن و سالش بود و حالا جوانمرگ شده. با خانواده اش در این غم باورنکردنی شریکم و برایشان آرزوی صبر می کنم.”

جان چو از دیگر بازیگران پیشتازان فضا در توییتر نوشت:‌ “من به آنتون یلچین نهایت عشق و علاقه را داشتم. او یک هنرمند واقعی بود: کنجکاو، زیبا و شجاع. او یک دوست عالی و یک پسر فوق العاده بود. از خبر مرگ او دیوانه شده ام.”

کشف جسد
آنتون یلچین تنها فرزند یک زوج اهل سن پترزبورگ بود که حرفه هر دو آنها اسکیت نمایشی روی یخ بود. او زمانی که هنوز خیلی خردسال بود به آمریکا مهاجرت کرد.

جنی هوزیر افسر پلیس در لس آنجلس گفت که یلچین تازه از اتومبیل پیاده شده بود که این حادثه اتفاق افتاد.

به گزارش بی بی سی؛ وقتی او یکشنبه شب سر قراری حاضر نشد دوستانش نگرانش شدند. آنها ساعت یک صبح او را درحالی که جسدش میان اتومبیل و یک تیرک پستی گیر کرده بود پیدا کردند.