همکاری مجدد کوین کاستنر و دایان لین در یک ماجراجویی معمایی

0
444

 کوین کاستنر و دایان لین در نقش یک زن و شوهر در تریلری معمایی با عنوان «بگذار برود» برای فوکوس پیکچرز بازی می‌کنند.

این دو پیش‌تر در فیلم‌های «مردی از آهن» و «بتمن در برابر سوپرمن: ظهور عدالت» بازی کرده بودند.

این فیلم را قرار است توماس بزوچا که کارگردان «سنگ خانوادگی» بود بر مبنای فیلمنامه‌ای به قلم خودش جلوی دوربین ببرد. این فیلمنامه با اقتباس از رمانی به همین نام نوشته لری واتسون نوشته شده است.

پائولا مازور و میچل کاپلان از کمپانی «مازور کاپلان» تهیه‌کنندگان فیلم هستند. کاستنر یکی از تهیه‌کننندگان اجرایی فیلم هم خواهد بود.

تولید این فیلم در بهار کلید می‌خورد.

در این فیلم کاستنر در نقش یک کلانتر بازنشسته ظاهر می‌شود و لین نقش همسر وی را بازی می‌کند. با از دست دادن پسرشان، این دو مزرعه‌شان در مونتانا را ترک می‌کند تا نوه‌شان را از خطری که در کمین وی است نجات دهند.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی،کوین کاستنر جایزه اسکار را برای تهیه و کارگردانی «با گرگ‌ها می‌رقصد» دریافت کرد و یک جایزه امی نیز برای «هت‌فیلدها و مک‌کوی‌ها» ‌در کارنامه دارد. لین نیز نامزدی اسکار را برای «بی‌وفا»‌دریافت کرده و به تازگی در فصل نهایی «خانه پوشالی‌» بازی کرد.

Variety

 کوین مایکل کاستنر زادهٔ ۱۸ ژانویه ۱۹۵۵ هنرپیشه و کارگردان اهل ایالات متحده آمریکا است که دو بار برندهٔ جایزه اسکار شده‌است(بهترین کارگردانی رقصنده با گرگ ها ۱۹۹۰ بهترین فیلم رقصنده با گرگ ها ۱۹۹۰ ). او همچنین سه بار جایزه گلدن گلوب و یک بار جایزه امی را تصاحب کرده و سه بار نیز نامزد دریافت جایزهٔ بفتا شده‌است. از جمله نقش‌های برجستهٔ کاستنر می‌توان به الیوت نس در تسخیرناپذیران، کرش دیویس در بول دورهام، ری کینزلا در سرزمین رؤیاها, ستوان جان جی دونبار دررقصنده با گرگ‌ها، جیم گریسون در جی‌اف‌کی (فیلم)، رابین هود در رابین هود: شاهزادهٔ دزد، فرانک فارمر در محافظ شخصی و جاناتان کنت درمرد پولادین و همچنین ۳ روز برای کشتن اشاره کرد.

نخستین بازی او در فیلم ساحل داغ (منتشر شده در سال ۱۹۸۶) بود.