همه جیمز باندها در یک فیلم گرد هم می‌آیند

0
418

راجر مور بازیگر کهنه کار سینمای بریتانیا فاش کرد که سازندگان جیمز باند امیدوارند بتوانند همه بازیگرانی را که پیش از این در نقش مامور ۰۰۷ بازی کرده بودند در یک فیلم گرد آورند.

سِر راجر مور ۸۷ ساله که یکی از جیمر باندهای قبلی است گفت سازندگان جیمز باند می‌خواهند پنج بازیگر سابق نقش جیمز باند شامل سِر شان کانری ۸۴ ساله، جرج لازنبای ۷۵ ساله، تیموتی دالتون ۷۱ ساله و پیرس برازنان ۶۲ ساله را در یک فیلم جلوی دوربین ببرند.

او گفت هر چند دلش نمی‌خواهد در فیلم‌های هیجان‌انگیز و سخت بازی کند، اما بدش نمی‌آید در این فیلم حضور داشته باشد، اما فکر می‌کند راضی کردن شان کانری برای بازی در این فیلم باید کار سخت‌تری باشد و به نظر نمی‌رسد او بخواهد دیگر با جیمز باند کاری داشته باشد.

به نظر می‌رسد ساخت این فیلم به نوعی الهام گرفته از دنباله‌هایی است که فیلم‌های اکشن این روزها به سراغش می‌روند. «یک بار مصرف‌ها» نیز فیلمی با حضور کهنه‌کارهای دنیای اکشن هالیوودی شامل سیلوستر استالونه، بروس ویلیس و آرنولد شوارتزنگر با همین هدف شکل گرفت.

شان کانری که مشهورترین بازیگر نقش جیمز باند است، در سال ۲۰۰۶ اعلام کرد از دنیای سینما خداحافظی کرده است.

به گزارش مهر به نقل از هرالد سان، راجر مور بیشتر از دیگران در نقش جیمز باند ظاهر شد و در هفت فیلم در نقش مامور ۰۰۷ جلوی دوربین رفت.