همدردی ژرمن‌ها با خانواده قربانیان ژرمن‌وینگز(به همراه تصاویر)

0
157

فدراسیون فوتبال آلمان با انتشار بیانیه‌ای با خانواده‌های ۱۵۰ قربانی سانحه سقوط هواپیمای خطوط هوایی ژرمن‌وینگز ابراز همدردی کرد.

در پی سانحه سقوط هواپیمای ایرباس خطوط هوایی ژرمن‌وینگز آلمان که در آن تمامی ۱۵۰ مسافر این هواپیما از جمله دو خبرنگار ورزشی ایرانی جان خود را از دست دادند، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان بیانیه‌ای منتشر و با خانواده‌های قربانیان این سانحه ابراز همدردی کرد.

در این بیانیه به نقل از ولفگانگ نیرشباخ، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان آمده است: همه ما به عنوان اعضایی از جامعه فوتبال از حادثه‌ای که رخ داد متأثر شدیم و خود را در غم خانواده‌های قربانیان این حادثه شریک می‌دانیم.

همچنین شب گذشته بازیکنان تیم ملی آلمان در مصاف دوستانه خود با تیم ملی استرالیا در شهر کایزرسلاترن (دیداری که با تساوی ۲ بر۲ خاتمه یافت) که با یک دقیقه سکوت جهت ادای احترام به قربانیان سانحه هوایی ژرمن‌وینگز آغاز شد، با بازوبند‌های مشکی به میدان رفتند.

به گزارش فرارو؛ هواپیمای ایرباس A320 خطوط هوایی ژرمن‌وینگز صبح سه‌شنبه در جنوب فرانسه در فاصله ۱۰۰ کیلومتر شهر نیس به دلیلی نامشخص سقوط کرد که تمامی خدمه و مسافران آن از جمله میلاد حجت‌الاسلامی، خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم و حسین جوادی، خبرنگار روزنامه وطن‌امروز که برای پوشش ال‌کلاسیکو به کاتالونیا سفر کرده بودند، جان باختند.

تمرین روز گذشته تیم فوتبال بایرن مونیخ نیز برای ادای احترام به روح قربانیان سانحه سقوط هواپیمای ایرباس خطوط هوایی ژرمن‌وینگز آلمان با یک دقیقه سکوت آغاز شد.