هفته آینده فیلمبرداری «ایندیانا جونز ۵» کلید می‌خورد

0
130

منابع نزدیک به تولید پروژه جدید «ایندیانا جونز» تایید کرده‌اند که فیلمبرداری این فیلم از هفته آینده در بریتانیا شروع می‌شود.

در حالی که قسمت پنجم این فیلم هنوز عنوان ندارد اما این دنباله از مجموعه فیلم‌های محبوب لوکاس فیلم که حالا زیر چتر دیزنی فعالیت می‌کند، به زودی در استودیو پاین‌وود و دیگر لوکیشن‌های بریتانیا کلید می‌خورد.

هریسون فورد (هریسون فورد، زادۀ ۱۳ ژوئیۀ ۱۹۴۲، بازیگر و تهیه کنندۀ آمریکایی است. او برای بازی در نقش هان سولو در مجموعه فیلم های «جنگ ستارگان» و نقش اصلی مجموعه فیلم های «ایندیانا جونز» به شهرت جهانی رسید. وی با نقش های ریک دکارد در فیلم علمی تخیلی پادآرمان شهری «بلید رانر» (۱۹۸۲) و دنباله اش «بلیدرانر ۲۰۴۹» (۲۰۱۷)؛ جان بوک در تریلر «شاهد» (۱۹۸۵) که برای آن نامزد دریافت اسکار بهترین بازیگر شد و جک رایان در فیلم های اکشن «بازی پاتریوت» (۱۹۹۲) و «تهدید فوری و آشکار» (۱۹۹۴) نیز شناخته می شود.)که این هفته نزدیک استودیو پاین‌وود دیده شد همچنان نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد. مدس میکلسن، فیبی والر بریج، بوید هالبروک، شانتی رنی ویلسون و توماس کرچمان دیگر بازیگران فیلم هستند.

ددلاین گزارش داد، جیمز منگولد کارگردان «لوگان» و «فورد علیه فراری» برای کارگردانی این فیلم انتخاب شده و استیون اسپیلبرگ که کارگردان قسمت‌های قبلی بود اکنون یکی از تهیه کنندگان فیلم است.

جان ویلیامز که در ۴۰ سال اخیر ساخت آهنگ هر یک از فیلم‌های این مجموعه را برعهده داشت ساخت آهنگ این فیلم را نیز برعهده دارد.

رسانه‌های هنری داخلی نوشتند؛ جزییات داستانی فیلم «ایندیانا جونز ۵» کاملاً مخفی نگه‌داشته شده ولی برخی گزارش‌ها حاکی از این است که قلعه بامبرگ از لوکیشن‌های فیلم خواهد بود و داستان فیلم در دهه ۱۹۶۰ می‌گذرد و موضوع آن رقابت‌های فضایی است.

هریسون فورد که اکنون ۷۸ ساله است آخرین بار سال ۲۰۰۸ با فیلم «ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه کریستال» در این نقش ظاهر شد. آن فیلم با وجود نقدهای مثبت و منفی موفق شد تا نزدیک به ۸۰۰ میلیون دلار فروش را ثبت کند.

تاریخ اکران «ایندیانا جونز ۵» برای ۲۹ جولای ۲۰۲۲ تعیین شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید