هشدار دادستان تهران؛ چهارشنبه سوری هرکسی رفتار غرمتعارف داشته باشد، بازداشت می‌شود

0
131

جعفری دولت آبادی اقدامات دادستانی تهران در چهارشنبه آخر سال را تشریح کرد و گفت: طبق روال سال‌ها‌ی گذشته با پلیس هماهنگی‌های بسیار خوبی صورت گرفته، امیدواریم خانواده‌ها واقعا به این موضوع نظارت کنند تا شیرینی این ایام با حوادث ناگوار تلخ نشود.

«عباس جعفری دولت آبادی» در حاشیه نشست با سرپرستان نواحی مختلف تهران معاونان دادستان و دادستان‌های شهرستان‌های استان تهران در جمع خبرنگاران اقدامات دادستانی در چهارشنبه آخر سال را تشریح کرد و گفت: طبق روال سال‌ها‌ی گذشته با پلیس هماهنگی‌های بسیار خوبی صورت گرفته، امیدواریم خانواده‌ها واقعا به این موضوع نظارت کنند تا شیرینی این ایام با حوادث ناگوار تلخ نشود.

وی ادامه داد: هر ساله در پایان سال شاهد اتفاقات ناگواری هستیم، هفته پیش نیز متاسفانه در اسلامشهر حادثه ناگواری رخ داد به همین خاطر از همه خانواده‌ها تقاضا داریم نظارت کنند و اجازه ندهند فرزندانشان به سمت این تفریحات نامناسب بروند که در نهایت به تلخی، صدمه و آسیب به اموال مردم و خودشان منجر شود.

دادستان عمومی و انقلاب تهران با بیان اینکه در تمام دادسراهای تهران فردا تا پایان شب کشیک برقرار است، افزود: پلیس همکاری و حضور خوبی در سطح شهر داشته و خواهد داشت و کشفیات خوبی صورت گرفته است، امیدواریم با اقداماتی که پلیس و دادستانی انجام می‌دهند اتفاقی رخ ندهد.

جعفری دولت آبادی یادآور شد: مطمئنا هرکسی فردا در سطح شهر اخلال نظم کند و رفتار غیرمتعارف انجام دهد توسط پلیس دستگیر خواهد شد و در اواخر سال دستگیری جوانان برای خانواه‌ها زیبنده نیست و موجب تلخی خواهد شد.

به گزارش میزان؛ وی در ادامه با اشاره به اقدامات دادستانی در سال جاری و تمرکز بر ۳ موضوع در این سال گفت: مسئله سرقت‌ یکی از مباحثی بود که امسال همکاری خوبی بین پلیس و دادستانی در این زمینه صورت گرفت، دستور دادیم احکام همه محکومان سرقت اجرا شود.