نیکول کیدمن به اسکار ۲۰۱۴ نمی‌رسد

0
503

با تغییر زمان اکران “زیبای موناکو” توسط تهیه‌کننده این فیلم، نیکول کیدمن به اسکار ۲۰۱۴ نمی رسد.

شرکت وینشتاین تهیه‌کننده فیلم سینمایی “زیبای موناکو” با بازی نیکول کیدمن، زمان اکران این فیلم را به بهار ۲۰۱۴ موکول کرد بنابراین نیکول کیدمن شانس خود را برای بردن دومین جایزه اسکار از دست می دهد.

فیلم سینمایی “زیبای موناکو” به داستان زندگی گریس کلی می پردازد. کلی که زمانی ستاره هالیوود بود پس از ازدواج با پرنس موناکو، بازیگری را رها کرده و به قصر پادشاه موناکو رفت. او در آنجا نیز محبوبیت بالایی پیدا می کند و در جلوگیری از بروز جنگ میان موناکو و فرانسه نقش تاثیرگذاری داشت.

در این فیلم نیکول کیدمن در نقش گریس کلی ظاهر شده و امیدوار بود بتواند دومین جایزه اسکار خود را تصاحب کند. اما تهیه‌کننده فیلم اعلام کرد “مسایل مالی را فدای بازی‌هایی که به دنبال کسب جایزه هستند، نمی‌کند”. وی به همین منظور برنامه اکران را خارج از محدوده زمانی تعیین‌شده برای شرکت در جوایز اسکار قرار داد.

این اولین بار نیست که اکران یک فیلم سینمایی در خارج از برنامه های اسکار قرار می گیرد. پیش از این “شاتر آیلند” به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و “گتسبی بزرگ” به کرگردانی باز لورمان با اجتناب از اکران در فصل پاییز، در اوایل سال بعد اکران شدند و البته فروش خوبی هم داشتند. نکته جالب درباره شاتر آیلند و گتسبی بزرگ، نقش آفرینی لئوناردو دی کاپریو در هر دو فیلم است.

nicole_kidman_as_grace_kelly_in_grace_of_monaco_2_1891apc-1891apr

به گزارش سینما خبر به نقل از هالیوود ریپورتر، اکنون باید منتظر ماند و دید نیکول کیدمن نیز می تواند مانند دی کاپریو، گیشه را در فصل بهار فتح کند.