نویسنده «مرد مورچه‌ای ۳» انتخاب شد

0
128

فیلم سوم از مجموعه «مرد مورچه‌ای» یا «آنت من» نویسنده خود را شناخت و تایید شد کارگردان قسمت‌های پیشین فیلم جدید را هم خواهد ساخت.

جف لاونِس نویسنده و تهیه کننده تحسین شده «ریک و مارتی» در شبکه کارتون، برای نوشتن فیلمنامه قسمت سوم «مرد مورچه‌ای» کمپانی مارول انتخاب شد.

در عین حال تایید شد قسمت سوم از مجموع «مرد مورچه‌ای» بار دیگر به کارگردانی پیتون رید ساخته می‌شود. وی کارگردانی فیلم اول یعنی «مرد موچه‌ای» را در سال ۲۰۱۵ و کارگردانی «مرد مورچه‌ای و زنبور» را در سال ۲۰۱۸ انجام داده بود.

پل راد نیز انتظار می‌رود همچنان در نقش ابرقهرمان این فیلم بازی کند. اوانجلین لیلی بازیگر سریال «لاست» نیز در نقش قبلی خود یعنی زنبور ظاهر خواهد شد.

قرارداد این کار در آخرین روزهای پیش از بسته شدن فعالیت‌های هالیوود، منعقد شده است.

هنوز روشن نیست چه زمانی برای شروع فیلمبرداری تعیین شده است.

جزییات فیلمنامه این قسمت کاملاً مخفی نگه داشته شده است.

این در حالی است که به دلیل ویروس کرونا ادامه فیلم «دکتر استرنج» و «ثور: عشق و صاعقه» به تعویق افتاده است.

لاونس برای کارهای کمدی اش شناخته می‌شود و کارش را با نوشتن قطعات طنز برای «جیمی کیمل لایو!» شروع کرد. وی همچنین با اسکار، امی و شام مطبوعاتی‌های کاخ سفید همکاری کرده است و نویسنده سریال «کارگران معجزه» با بازی دانیل رادکلیف بوده است.

وی در عین حال نویسنده کمیک‌هایی با تمرکز بر شخصیت‌های مارولی چون اسپایدر من، گروت و نووا بوده است.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم اصلی «مرد مورچه‌ای» در سال ۲۰۱۵ معادل ۵۱۹.۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد و قسمت دوم آن یعنی «مرد مورچه‌ای و زنبورک» نیز فروشی ۶۲۲.۷ میلیون دلاری را سال پیش ثبت کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پاسخ معادله زیر را وارد نماید: *