نماینده ولی فقیه «سیدحسن خمینی» را با «عایشه» تشبیه کرد: شتر «جنگ جمل» از بیت امام «کجاوه» زده شده است

0
172

مسئول نمایندگی خامنه ای در لشکر عملیاتی ۴۱ ثارالله کرمان با حمله به حسن خمینی و هاشمی رفسنجانی گفت: «برخی پس از ۸۸ این‌گونه مطرح کردند که فتنه بزرگ‌تر پس از فتنه ۸۸، فتنه انحرافی است و مردم را به یک جریانی که در میان آن‌ها هیچ پایگاهی نداشت مشغول کردند، در حالی‌که شتر جنگ جمل امروز از بیت امام کجاوه زده می‌شود و به‌ شدت باید مراقب آیت‌الله سازی و علامه سازی بود که قصد دارد موضوع شورای رهبری و شورای فقاهت را مطرح کند.

به گزارش «سحام»، «محمدعلی محسن زاده» مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشگر ۴۱ ثارالله کرمان در اجتماع سالروز تجمع حکومتی نهم دی در بم اظهار داشت: زندگی بشریت سرشار شده است از فتنه‌های غبارآلودی که برای سد کردن مسیر حق توسط معاندین و مخالفین جبهه توحید ایجاد شده است که انگار جریان باطل مانند علف هرزه‌ای در کنار درخت تناور جبهه حق همیشه رویش داشته است با این تفاوت که درخت تناور جبهه حق ریشه دار و باثبات و دارای شاخ‌ساری در آسمان است.

محسن زاده افزود: علف‌های هرز هر چند که باعث زحمت برای باغبان می‌شوند اما زمانی که در زمین دفن می‌شوند یک کود گیاهی مناسب است که برای رشد آن درخت تناور ارزشمند است.

این نماینده وابسته به رهبر جمهوری اسلامی اظهار داشت: تاریخ فتنه را در قوم بنی اسرائیل مشاهده می‌کنیم که همه خداپرست بودند اما به دلیل فتنه‌ای که در میان آن‌ها رخ داد، همه گوساله پرست شدند.

وی در جائی دیگر گفت: ریشه فتنه ۸۸! منحصر به حوادث سال ۸۸ و مناظره احمدی نژاد و موسوی نیست بلکه ریشهٔ طولانی‌تری دارد، این فتنه همزاد با انقلاب اسلامی مانند علف هرزه‌ای آغاز شده است و عصاره همه فتنه‌ها از ابتدا را شامل می‌شود!

وی ادامه داد: تفاله‌های جریان سلطنت طلب و ساواک در فتنه سال ۸۸ حضور پررنگ داشتند! و کافی است فقط به بازداشت شدگان شهر کرمان نگاه کنید که در میان این بازداشت شدگان ۴۴ نفر از فرزندان ساواکی‌ها حضور داشتند و هم‌چنین زمانی که به سران فتنه گفته می‌شود که دفاع وهابیت از شما لکه ننگی بر شما خواهد بود می‌گویند ما دست یاری هیچ فردی را رد نمی‌کنیم و حضور عناصر بهایی در فتنه ۸۸ یک حضور پر رنگ است.

مجسن زاده در ادامه بیان داشت: در جریان فتنه ۸۸ خانواده «اکبر هاشمی رفسنجانی» تمام قد در مقابل اسلام و انقلاب اسلامی ایستادند، چون این خانواده با انقلاب اسلامی «پدر کشتگی» دارد، برادران لاهوتی کیستند؟ آن‌ها دامادهای هاشمی رفسنجانی و محکومین انقلاب اسلامی هستند که فرزندان ناپاکی که از این‌ها باقی مانده است نقش «یزیدیان» را در فتنه ۸۸ ایفا کردند، دفتر مهدی هاشمی هم در فتنه ۸۸ مرکز ارتباط فتنه‌گران و عناصر خارجی بود و تمام فیلم‌هایی که توسط موبایل‌های هوشمندی که در اختیار عناصر خودشان در سراسر کشور گذاشته‌اند به رسانه‌های آمریکا و انگلیس مخابره می‌شد.

محسن زاده گفت: نامه بدون سلام و والسلام هاشمی رفسنجانی که در عرف این‌چنین نامه بی‌ادبانه‌ای حتی برای یک فرد معمولی هم توهین آمیز است به عالی‌ترین مقام کشور و جهان اسلام ارسال می‌شود که البته کار به این اقدام او نداریم، از کوزه همان برون تراود که در اوست، موضوع ما همان بر افروختن آتش است که فرمانده‌ای لازم داشته تا فتنه را شعله‌ور کند و این فرمانده کسی نبود جز اکبر هاشمی رفسنجانی.

وی اظهار داشت: خیال کردند که می‌توانند فاتحه نظام را بخوانند و نظام اسلامی را از پاشنه برکنند اما فتنه ۸۸! یک تفاوت اساسی با فتنه‌های قبلی خصوصا فتنه سقیفه دارد و آن هم زمانی است که طول کشید تا مردم به زیر عبای ولایت بازگردند که این زمان در سقیفه ۲۵ سال بود.

محسن زاده گفت: برخی پس از ۸۸ این‌گونه مطرح کردند که فتنه بزرگ‌تر پس از فتنه ۸۸، فتنه انحرافی است و مردم را به یک جریانی که در میان آن‌ها هیچ پایگاهی نداشت مشغول کردند در حالی که شتر جنگ جمل امروز از بیت امام کجاوه زده می‌شود و به‌ شدت باید مراقب آیت الله سازی و علامه سازی بود که قصد دارد موضوع شورای رهبری و شورای فقاهت را مطرح کند.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود اظهار عقیده کرد: شیخ خاطره گوی عصر ما (هاشمی رفسنجانی) که مدام بیان می‌کند که من بودم و امام، با «پررویی» تمام بیان می‌کند که موضوع شورای رهبری در زمان خود حضرت امام در مجلس خبرگان اول مطرح بوده است، این اظهارات وی در حالی است که مرحوم امام به‌ صراحت فرمود آن‌چه من گفتم بایستی یا در صداوسیمای جمهوری اسلامی ثبت و ضبط شده باشد و یا در صحیفه و مستندات من باشد، شورایی شدن رهبری مطلقاً در بیانات امام وجود نداشته است و اسناد انقلاب اسلامی گواهی می‌دهد. در آن روز بالاتفاق علمای شیعه معتقد بودند که ولایت فقیه متعین در حضرت امام است و او فقیه بی‌بدیل تاریخ است.