نمایش«خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» در برزیل

0
242

اولین فیلم بلند حمیدرضا قربانی در جشنواره سائوپائولو به نمایش درمی‌آید.

اولین فیلم بلند سینمایی حمیدرضا قربانی در بخش مسابقه اصلی جشنواره بین‌المللی سائوپائولو برزیل پذیرفته شد.

چهلمین دوره جشنواره سائوپائولو که از جشنواره‌های معتبر دنیا محسوب می‌شود، از تاریخ ۲۰ اکتبر تا دوم نوامبر (۲۹ مهر الی ۱۲ آبان ماه) برگزار می‌شود. دراین دوره از جشنواره فیلمسازان مطرحی از امریکا، آرژانتین، فرانسه، بلژیک و پرتقال به عنوان داور حضور دارند.

همچنین قرار است مراسم یادبودی برای عباس کیارستمی در این دوره از جشنواره با نمایش «۷۵ دقیقه و ۳۰ ثانیه» برگزار شود.

در این دوره از جشنواره فیلم سینمایی «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» که قرار است به زودی در ایران اکران عمومی شود، در بخش مسابقه اصلی به نمایش در می‌آید.

این فیلم به تازگی در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در پنج رشته نامزد دریافت جایزه شد و سارا بهرامی جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از این جشن دریافت کرد.

در این فیلم مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی ، مانی رحمانی، مانیا علیجانی و علیرضا کمالی به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که دعواى دو برادر بحرانى را در خانواده ایجاد می‌کند، مادر این خانواده و دو عروس‌اش که در سه طبقه یک خانه زندگى می‌کنند سعى می‌کنند هرکدام به تنهایى بار مشکلات پیش آمده در زندگی‌شان را به دوش کشند.

به گزارش خبرآنلاین؛ عوامل تولید این فیلم عبارتند از: کارگردان: حمیدرضا قربانی، نویسنده:آزیتا ایرایی بر اساس طرحی از حمیدرضا قربانی، مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش، مشاور تهیه:محمدصادق آذین، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه‌ولباس: شیوا رشیدیان، مدیرتولید: محمد یمینی، صدابردار: ساسان نخعی، تدوین:مریم نراقی، صداگذار:بهمن اردلان، موسیقی: ستار اورکی، دستیار اول کارگردان: پوپک مظفری، برنامه‌ریز:یاسر قارونی، منشی‌صحنه:حمیرا نعمت‌اله، عکاس: ایران انتظام، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مدیرتدارکات: مهرداد مهرپویان و تهیه کننده:سید محمود رضوی. محصول موسسه سیمای مهر