نسخه قاچاق «گشت ۲» وارد بازار شد

0
211

درحالیکه فیلم سینمایی گشت ۲ همچنان در حال اکران است نسخه قاچاق این فیلم توسط صدا و سیما به بازار آمده است، یعنی به عبارتی خیانت اعضای شورای صدا و سیما به صنعت هنر هفتم!

ساعد سهیلی با اعلام اینکه نسخه قاچاق فیلم «گشت ۲» به بازار آمده است، از مردم درخواست کرد که از خرید این نسخه خودداری کنند.

به گزارش رسانه های درون مرزی، ساعد سهیلی بازیگر فیلم در اینستاگرام خود اعلام کرد که نسخه قاچاق فیلم سینمایی «گشت ۲» وارد بازار شده است.

بازیگر «۵۰ کیلو آلبالو» نوشت: «حتی نوشتنش هم سخته، نسخه قاچاق فیلم «گشت٢» به بازار اومده…

نسخه‌ای که منتشر شده روی آن عبارت جهت بازبینی صدا و سیما درج شده، در واقع فیلم برای تیزر به صدا و سیما فرستاده شد، که کاش فرستاده نمی‌شد.

١٠ روزه برای پیگیری هر جا که فکر کنید رفتیم، از دادگاه و پلیس فتا تا پلیس امنیت و… اما هیچ جوابی نشنیدیم و نتیجه‌ای حاصل نشد. فیلم خیلی راحت به صورت قاچاق و غیرقانونی خرید و فروش میشه و ما همراه با قانون نظاره گر هستیم.

این فیلم برای اکران در سینما تهیه شده بود نه برای تلگرام و کفِ خیابون. نسخه‌ای که هم اکنون به صورت قاچاق عرضه شده ناقص، بی کیفیت و حتی تصحیح رنگ هم صورت نگرفته است.

به عنوان یک شهروند ناامید از قانون از شما تقاضا میکنم با سارقین همکاری نکنید و نسخه قاچاق خریداری نکنید.»

در همین رابطه نیز سیدمحمود رضوی، تهیه کننده فیلم سینمایی ماجرای نیمروز در واکنش به نسخه قاچاق فیلم سینمایی «گشت ۲» در اینستاگرامش نوشت: متاسفانه امروز خبری منتشر شد که نسخه قاچاق فیلم سینمایی گشت٢ در حالی که فیلم به فروش ١٩ میلیاردی رسید در بازار و فضای مجازی منتشر شده است.

دوستان عزیز خرید و فروش نسخه قاچاق فیلمها حرام و تضییع حقوق مادی و معنوی یک جمع هنرمند است.

فرقی هم بین فیلمی که صد میلیون در سینما فروش داشته یا ٢٠میلیارد نیست، خرید یا تماشا ی نسخه قاچاق با سرقت و دزدی هیچ تفاوتی ندارد لطفا ضمن خودداری از این امر به دیگران هم اطلاع رسانی کنید.
از مسئولین سازمان سینمایی، نیروی انتظامی و ستاد صیانت هم توقع است تا به صورت قاطع با عاملان آن برخورد شود تا این تراژدی برای دیگر فیلمها تکرار نشود.

مطلب قبلیویلم دفو «ون‌گوگ» می‌شود
مطلب بعدینمایش قلب ۲۷۲ کیلوگرمی نهنگ آبی در یک موزه
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...