نتفلیکس حقوق رسمی پخش نخستین سریال آرنولد شوارتزنگر را خرید

0
232

سرویس استریمینگ نتفلیکس توانست در مزایده در برابر چند نهاد دیگر پیروز شود و حقوق رسمی سریال ماجراجویی جاسوسی جهانی با بازی آرنولد شوارتزنگر را از اسکای‌دنس تلویژن و خالق آن نیک سانتورا بخرد.

این سریال که هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده حول محور شخصیت یک پدر با نقش‌آفرینی شوارتزنگر و دخترش با بازی مونیکا باربارو می‌گردد.

ستاره «ترمیناتور» و فرماندار سابق کالیفرنیا همچنین یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال خواهد بود که در عین حال نخستین نقش‌آفرینی اصلی تلویزیونی او نیز هست.

شوارتزنگر رابطه کاری قدرتمندی با اسکای‌دنس دارد که تهیه‌کننده ۲ فیلم آخر «ترمیناتور» و همچنین فیلم «سرنوشت تیره» بود. سانتورا که تا به حال «جک ریچر» به تهیه‌کنندگی آمازون و اسکای‌دنس و همچنین «خطرناک‌ترین بازی» محصول کوییبی را ساخته، قراردادی با این استودیوی مستقل دارد.

اخبار این پروژه نخستین بار در آگوست منتشر شد و آن موقع شوارتزنگر وارد پروژه شده بود اما اسکای‌دنس آن را نزد خریداران بالقوه نبرده بود. باربارو بعد از آن به جمع بازیگران محلق شد.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، باربارو یکی از بازیگران فصل قبلی «استامپ‌تاون» محصول ای‌بی‌سی بود. از دیگر پروژه‌های او همچنین می‌توان از «تاپ گان: ماوریک»، «جدا شدن از همدیگر» ای‌بی‌سی، «پلیس خوب» نت‌فلیکس و «عدالت شیکاگو» ان‌بی‌سی نام برد.

آرنولد آلویس شوارتزنگر متولد ۳۰ ژوئیه ۱۹۴۷ در اتریش است. آرنولد مدل، تاجر، سیاستمدار، بازیگر، فعال محیط زیست، ورزشکار و بدن‌ساز اتریشی آمریکایی و برنده جایزه گلدن گلوب بازیگری است. او رکورد دار ۷ بار قهرمانی در مسابقات مستر المپیا است و پس از لی هینی و رونی کلمن بیشترین تعداد قهرمانی در این رقابت‌ها را داراست. وی فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا است.

او پیش از این‌ها در سمت ریاست شورای ریاست جمهوری در تناسب اندام و ورزش در زمان جرج بوش بوده‌است. در سال ۲۰۰۶ به عنوان محبوب‌ترین سیاست‌مدار سال انتخاب شد. مجله تایم درلیستی با عنوان تایم ۱۰۰ او را دو بار در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۷ در فهرست صد شخصیت تأثیرگذار و بانفوذ جهان قرار داد.