نامه سرگشاده جمعی از شاگردان محمد علی طاهری، به رییس قوه قضاییه ایران

0
183

جمعی از شاگردان «محمد علی طاهری» زندانی عقیدتی در اعتصاب غذا، در نامه‌ای سرگشاده به «صادق لاریجانی» رییس قوه قضاییه، خواستار آزادی این زندانی عقیدتی شده و از برخوردهای خشن و ضرب و شتم توسط نیروهای امنیتی و انتظامی در مقابل درخواست اطلاع از وضعیت «محمد علی طاهری» به شدت انتقاد کرده‌اند.

بنا به گزارش دریافتی از خبرگزاری عرفان، در بخشی از این نامه سرگشاده که امروز سه‌شنبه ۴ آبان‌ماه ۱۳۹۵ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۶)، در صفحه فیس‌بوکی «جنبش ما طاهری» منتشر شده و به امضای جمعی از شاگردان این زندانی عقیدتی رسیده آمده: «ما، شاگردان محمد علی طاهری، نه قصد برهم‌زدن نظم عمومی را داریم نه اخلال در امنیت ملی. ما با گل و شیرینی در انتظار ملاقات معلممان هستیم. اما با با سر و صورت خونی به خانه برمی‌گردیم، یا برنمی‌گردیم می‌رویم زندان! کجای تقاضای خبر گرفتن از یک عزیز جرم است؟»

نسخه کامل نامه جمعی از شاگردان «محمد علی طاهری» به «صادق لاریجانی» را در پی می‌خوانید.

جناب آقای صادق لاریجانی

رییس محترم قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران،

با سلام؛

رفتار فراقانونی با محمد علی طاهری و هوادارانش بی‌سابقه است.

محمد علی طاهری از ۱۳ تیر تا امروز بدون توجیه قانونی بازداشت است، یک هفته است خبر اغمای او منتشر شده و بیش از ده روز است تماسی با خانواده نداشته است.

ما، شاگردان محمد علی طاهری، نه قصد برهم زدن نظم عمومی را داریم، نه اخلال در امنیت ملی!

ما با گل و شیرینی در انتظار ملاقات معلممان هستیم. اما با با سر و صورت خونی به خانه برمی‌گردیم، یا برنمی‌گردیم می‌رویم زندان!

کجای تقاضای خبر گرفتن از یک عزیز جرم است؟

ما، خواستار آزادی بی قید و شرط محمد علی طاهری هستیم که نامه آزادی او پنج ماه پیش به دستش داده شده است.

ما شاگردان محمد علی طاهری، از مسوولین قضایی کشور حق خود را طلب کرده و بابت آسیب‌های جسمی‌ای که می‌خوریم، شکایت خواهیم کرد.

همچنین، انتشار عکس بدن زخمی ما، تنها نماد گوشه‌ای از ظلم عظیمی است که به محمد علی طاهری و شاگردانش می‌رود.

تنها خواسته ما آزادی فوری و بی قید و شرط او و پایان دادن به این بی‌قانونی است. قانونی که حتی خودتان به آن احترام نمی‌گذارید!

ما معتقدیم چنین روندی جز هزینه ناخواسته برای حکومت جمهوری اسلامی ایران و مردمش در برندارد.

و من‌الله توفیق

شاگردان محمد علی طاهری

مطلب قبلیوقتی جان کری و محمدجواد ظریف با هم جایزه می گیرند!!
مطلب بعدیوزیر کشور: روحانی قطعا نامزد انتخابات ۹۶ می شود
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...