ناظر ای اف سی در فرودگاه مانع از تعدی به پرسپولیس

0
138

فدراسیون فوتبال ایران توانست با اثبات برنامه ریزی عربستانی ها برای کارشکنی سر راه پرسپولیس ، ای اف سی را قانع به تصمیمی تاریخی کند.

 حملات تند فدراسیون عربستان و باشگاه الهلال به پرسپولیس حاصل تصمیماتی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال مسئولان عربستانی اتخاذ کرده است. آنها که می خواهند باخت در تهران را تلافی کنند ، درحالی که تیم شان بی هیچ مشکلی وارد تهران شده و خارج از استادیوم بدون کوچکترین مسئله و دردسری برای بازی آماده شده است حالا قصد دارد برای پرسپولیس از همان بدو ورود مشکل بسازد.

آنها که صدور ویزای قبلی برای تیم پرسپولیس را رد کردند و گفتند قوانین کشورشان نمی گذارد غیر از ویزای فرودگاهی ، طور دیگری به تیم پرسپولیس روادید بدهند اما روابط بین الملل فدراسیون فوتبال ایران هم در نامه ای به ای اف سی با صف کردن تمام کارشکنی هایی که همیشه در فرودگاه ریاض برای تیم های ایرانی شده است ، از ای اف سی برای ورود بی دردسر و بدون کارشکنی و تعدی و وقت کشی میزبانان درخواست کمک کرد.

ای اف سی هم برای اولین بار در نامه ای به فدراسیون فوتبال عربستان ، اعلام کرد:«برای این بازی ، ناظر ویژه ای اف سی در فرودگاه حاضر می شود تا پرسپولیسی ها بی هیچ مشکلی وارد ریاض شوند.»

به گزارش خبرآنلاین ؛ این تصمیم که برای اولین بار از سوی ای اف سی اتخاذ شده ، خشم عربستانی ها را به همراه دارد. آنها که می گویند در تهران یک بنر سیاسی در ورزشگاه بوده ، ۲ نارنجک پرتاب شده و البته به سمت یک بازیکن شان هم بطری آب پرتاب شده است.