نازنین زاغری مهره مهمی برای انگلیس ها است

0
275

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است این موضوع که چرا باید وزیر امور خارجه انگلیس نسبت به حکم زاغری واکنش نشان دهد؛ این معلوم است که وی مهره مهمی است.

محمدجواد ابطحی ضمن اشاره به موضوع محکومیت نازنین زاغری و اظهارات وزیر خارجه انگلیس در این مورد،گفت:با توجه به تجربیاتی که در مدت بعد از انقلاب پیدا کردیم؛نشان می‌دهد که هرجا مهره اینها بسیار مهم بوده فریاد غربی ها  بسیار بیشتر درآمده است.

نماینده مردم خمینی شهر درمجلس شورای اسلامی افزود: مثلا در موضوع سیامک نمازی و باقر نمازی که متاسفانه سال های سال به دولتمردان ما نزدیک شده بودند و با طرح های به ظاهر کارشناسانه خودشان نفوذ پیدا کردند و ما را در بعضی جاها زمین گیر کردند؛اینها فریادشان بیشتر درآمده است در موردجیسون رضاییان هم همینطور پر سرو صدا رفتار کردند و حالا نازنین زاغری.

وی با بیان اینکه نازنین زاغری مهره مهمی است، مطرح کرد:زاغری آموزش‌های لازم را در اسرائیل دیده است و بسیار مهره مهمی بوده،خصوصا در حوزه زنان بسیار فعال بوده است و وظیفه اش این بوده که  جامعه ما را استحاله فرهنگی کند،در داخل سرپل جاسوس ها باشد و  آنها را به سیا و موصاد وصل کند.

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه خانم زاغری توسط دستگاه قضایی محکوم هم شده است،اظهارداشت:این موضوع که چرا باید جرمی هانت مخالفت کند و واکنش نشان دهد نسبت به حکم زاغری؛ این معلوم است که روی این مهره حساس است.

زمانه استعمار پیر انگلیس سرآمده است

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به خلا قانونی در موضوع برخورد با جاسوسان در جمهوری اسلامی،تصریح کرد:اگرچه قانون های ما درمورد جاسوسی ناقص است؛چراکه حداقل محکومیت  جاسوس باید اعدام باشد؛در این زمینه قانون باید تصحیح شود و هزینه جاسوسی باید بالا برود و کشور بهشت جاسوسان نباشد.

ابطحی در ادامه افزود:بنابراین از وزارت خارجه و کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی باید درخواست شود که محکم در مقابل اظهارات جرمی هانت بایستند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به واکنش های سخنگوی وزارت خارجه در این موضوع تصرح کرد:سخنگوی وزارت خارجه کشورمان البته  پاسخ هانت را دادند و این موضوع دخالت در امور داخلی کشور است.جرمی هانت باید بداند زمانه ای که استعمار پیر انگلیس می آمد و دندان هایش را نشان می داد و ملت ها را می ترساند؛ گذشته است آن هم با ملت استوار ایران.

 جرمی هانت،وزیر خارجه انگلیس در پیامی توئیتری مدعی شد که نازنین زاغری  فردی که پس از طی فرآیند دادگستری در ایران به خاطر ارتکاب جرایم امنیتی محکوم شناخته شد، بی‌گناه است و ایران باید وی را آزاد کند.

به گزارش خانه ملت؛مجرم‌بودن نازنین زاغری در مراحل فرجام‌خواهی نیز تأیید شده است،با این حال وزیر خارجه انگلیس برای چندمین مرتبه از این فرد محکوم با عناوینی همچون “بی‌گناه” یا “مادر بی‌گناه” نام برده است.