منتقدان بازی مریل استریپ و جولیا رابرتز را تحسین کردند

0
354

بازی مریل استریپ و جولیا رابرتز دو بازیگر مطرح سینما در فیلم “آگوست: اوسیج کانتی” اقتباسی از نمایشنامه برنده جایزه پولیتزر، توجه منتقدان را به خود جلب کرده است.

فیلم “آگوست: اوسیج کانتی” با بازی مریل استریپ و جولیا رابرتز و شماری از دیگر بازیگران مطرح سینما به زودی اکران می‌شود و پیش‌نمایش‌های آن توجه منتقدان را به خود جلب کرده و این دو بازیگر را شایسته یک نامزدی دیگر برای اسکار می‌دانند.

این فیلم که اقتباسی از نمایشنامه تریسی لتس است، بر مبنای اثری ساخته می‌شود که موفق شد در سال ۲۰۰۸ جایزه‌ معتبر پولیتزر را دریافت کند. این نمایش در قالب یک اثر موفق در لندن و شیکاگو روی صحنه رفت و موفق به کسب جایزه تونی شد.

“آگوست: اوسیج کانتی” شبیه آثار تنسی ویلیامز، بت هنی و رابرت هارلینگ است که نویسنده اعضای یک خانواده را با هم زیر یک سقف گرد می‌آورد تا به تهمت‌های متقابلی که به یکدیگر می‌زنند و همه سوء تفاهم‌ها بپردازد.

جان ولز کارگردانی این فیلم را برعهده داشته و فیلمنامه فیلم را نیز تریسی لتس نوشته است.

 ossage_2666695b

این فیلم داستان سه خواهر وستون را نقل می‌کند که به خانه قدیمی‌شان در اوکلاهما بازمی‌گردند تا در ماجرای ناپدید شدن و به دنبال آن مرگ پدر خانواده یعنی بوریل که نقش او را سم شپرد بازی می کند، سهیم شوند.

از این سه خواهر “ایوی” که نقش او را جولیان نیکلسون بازی می‌کند در خانه مانده و مادر غیرقابل تحملشان را تنها نگذاشته است. “کارن” جنگجو با بازی جولیت لویس به فلوریدا رفته و اکنون با استیو (با بازی درموت مولرونی) نامزد است. “باربارا” (جولیا رابرتز) که با مرد روشنفکری به نام بیل(با بازی ایوان مک گرگور) ازدواجی ناموفق داشته و اکنون رابطه خوبی هم با دخترش ندارد اکنون یاد مادر پیر عزیزش کرده است.

در مراسم پس از خاکسپاری است که عقده ها باز می شود و گناهانی که در گذشته و حال اتفاق افتاده به رخ کشیده می شوند. بازی رابرتز و استریپ در این فیلم آنقدر قوی است که انتظار می رود حداقل یک نامزدی دیگر اسکار را برای آنها به همراه داشته باشد.

به گزارش مهر به نقل از د رپ، این فیلم ۱۳۰ دقیقه ای که در ژانر کمدی درام جای می گیرد، از ۲۵ دسامبر راهی پرده های سینما می شود.

مریل استریپ اکنون در لندن در حال بازی در برابر دوربین راب مارشال در فیلم “در میان جنگل” است.