مل گیبسن و آنتونیو باندراس با سیلوستر استالونه همبازی می‌شوند..

0
475

دو بازیگر دیگر به گروه بازیگران فیلم اکشن «یک بار مصرف‌ها ۳» اضافه شدند.

به گزارش  خبرآنلاین، سیلوستر استالونه که اولین فیلم مجموعه سینمایی موفق «یک بار مصرف‌ها» (The Expendables) را کارگردانی و در آن بازی کرد و در فیلم دوم هم در مقام بازیگر مقابل دوربین رفت، هفته پیش در توئیتر از احتمال حضور مل گیبسن و آنتونیو باندراس در سومین فیلم «گوشت‌های دم توپ» خبر داد.

استالونه چهارشنبه پیش نیز در توئیتر اعلام کرد هریسن فورد در «یک بار مصرف‌ها ۳» جایگزین بروس ویلیس شده است. او از این فراتر رفت و ویلیس را را «حریص و تنبل» نامید.

روز جمعه جان فلتهایمر رئیس شرکت لاینزگیت با تایید این اخبار گفت فیلمبرداری «یک بار مصرف‌ها ۳» به زودی آغاز می‌شود.

آرنولد شوارتزنگر، جیسن استیتم، کلان لاتز، روندا روزی و ویکتور اورتیز دیگر بازیگرانی هستند که حضورشان در «یک بار مصرف‌ها ۳» قطعی شده است.

این فیلم که اکنون در مرحله پیش‌تولید است، ۱۵ اوت ۲۰۱۴ روی پرده سینماها می‌رود.

دو فیلم قبلی «یک بار مصرف‌ها» را لاینزگیت به ترتیب اواسط اوت ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ اکران کرد. این دو فیلم در مجموع ۵۷۵ میلیون دلار در دنیا فروختند.

«یک بار مصرف‌ها ۳» را پاتریک هیوز کارگردان استرالیایی کارگردانی می‌کند. فیلم دوم را سایمن وست کارگردانی کرد.

استالونه در فیلم‌های «یک بار مصرف‌ها» نقش مردی بی‌باک بنام بارنی راس را بازی می‌کند. راس در فیلم اول رهبری گروهی سرباز مزدور را به عهده می‌گیرد که ماموریت آن‌ها سرنگونی یک دیکتاتور بی‌رحم در آمریکای جنوبی است.

در «یک بار مصرف‌ها۲»، آقای چرچ (با بازی ویلیس) سربازان مزدور یا همان گوشت‌های دم توپ را برای ماموریتی که آسان به نظر می‌رسد دور هم جمع می‌کند، اما وقتی یکی از مردان در حین ماموریت به قتل می‌رسد، باقی تصمیم می‌گیرند انتقام بگیرند.