ملی‌پوشان از پای هواپیما برگشتند!

0
145

پرواز تیم ملی فوتبال ایران به ازبکستان که قرار بود پیش از ظهر امروز انجام شود با وجود اینکه پرواز چارتر برای این تیم در نظر گرفته شده بود هنوز انجام نشده و بازیکنان از پای هواپیما به ترمینال برگشتند!

بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران که قرار بود ساعت ۱۱ امروز راهی ازبکستان شوند، از ساعاتی قبل خود را به فرودگاه رساندند با این امید که با پروازی چارتر راحت تر از گذشته راهی این سفر خواهند شد.

اما برعکس تصور آنها مشکلاتی ایجاد شد که این پرواز هنوز انجام نشده و در حالی که بازیکنان با اتوبوس به پای هواپیما منتقل شده بودند، اما اجازه سوار شدن به آنها داده نشد و پس از دقایق طولانی معطلی آنها به ترمینال بازگردانده شدند.

در این میان برخی بازیکنان و کادر فنی از شرایط بوجود آمده بسیار ناراحت و عصبانی هستند و مصاحبه های تندی را هم در این زمینه انجام دادند.

به گزارش مهر؛ تیم ملی فوتبال ایران قرار است برای برگزاری دیداری تدارکاتی با تیم ملی فوتبال ازبکستان راهی تاشکند شود و بعد از آن روز ۲۴ خردادماه راهی ترکمنستان شود تا خود را برای برگزاری اولین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی آماده کند. این بازی روز ۲۶ خردادماه برگزار خواهد شد.