ملاقات خانواده کسری نوری با وی پس از گذشت ۲۰ روز بی خبری..

0
265

خانواده کسری نوری پس از گذشت ۲۰ روز بی‌خبری از وضعیت این درویش گنابادی با وی ملاقات کردند.

به گزارش خبرنامه ملی ایرانیان از مجذوبان نور؛ خانواده‌ی کسری نوری از دراویش گنابادی محبوس در زندان عادل آباد شیراز، روز گذشته تحت تدابیر شدید امنیتی موفق به ملاقات با این فعال حقوق دراویش شدند. به گفته‌ی خانواده‌ی این درویش گنابادی، مدت زمان ملاقات بسیار کوتاه بوده و مامورین حفاظت اطلاعات زندان در طول ملاقات حضور داشتند.

این اولین ملاقات و تماس کسری نوری پس از گذشت ۲۰ روز بی‌خبری می‌باشد و خانواده‌ی ایشان وضعیت روحی آقای نوری رو خوب توصیف کردند.

لازم به ذکر است که این زندانی عقیدتی همچنان ممنوع الملاقات و ممنوع تماس بوده و مقامات قضایی نیز از پاسخگویی به خانواده این درویش گنابادی در خصوص محدودیت‌های ایجاد شده امتناع می‌کنند.

خانواده کسری نوری در خصوص محدودیت‌های ایجاد شده به مجذوبان نور گفته است: “ما با مراجعاتی که به دادستان و معاون داستان و رییس زندان عادل آباد و قاضی ناظر بر زندان داشته‌ایم، همگی آنها پاسخ و دلیل قابل توجیه ای مبنی بر ممنوع الملاقاتی و ممنوع تماس بودن کسری نوری به ما نداده اند و در مواقعی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را دلیل این محدودیت‌ها دانسته اند. اما حالا با گذشته یک هفته از انتخابات چرا همچنان کسری نوری باید ممنوع تماس و ملاقات باشد!؟

آقای کسری نوری تا کنون پیش از ۱۸ ماه در زندان عادل آباد در حبس سپری کرده و یاد آور می شود که این درویش گنابادی در تاریخ ۲۶ دی ماه سال گذشته با صالح مرادی، ۹۰ روز را در اعتراض به انتقال وکلای دراویش به بند ۲۰۹ زندان در اعتصاب غذا سپری کرد، که سرانجام پس از تحقق خواسته‌اش به اعتصاب غذا خود پایان داد.

مقاله قبلینامه کودکان محک به کاپیتان تیم ملی: برامون دعا کن تا به سرطان هزار تا گل بزنیم..
مقاله بعدیواشنگتن پرس بیکن: روحانی در انفجار آرژانتین نقش داشته است..!؟
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...