مصدومیت جانی دپ سرصحنه فیلمبرداری «دزدان دریایی کاراییب»

0
182

جانی دپ سر صحنه فیلمبرداری قسمت جدید «دزدان دریایی کاراییب» زخمی شد که به همین علت فیلمبرداری بخشی که این بازیگر در آن حضور دارد فعلا متوقف شده است.

 جانی دپ پس از مجروح شدن دستش سر صحنه فیلمبرداری قسمت پنجم «دزدان دریایی کاراییب» به آمریکا پرواز کرد تا دستش را جراحی کند. این اتفاق در همین آخر هفته و سر صحنه فیلمبرداری قسمت جدید این فیلم با عنوان «دزدان دریایی: مردان مرده چیزی نمی گویند» در استرالیا رخ داد.

کار تولید این قسمت از مجموعه پر فروش «دزدان دریایی کاراییب» از ماه پیش و در سواحل گلد کاست استرالیا شروع شد و تاریخ اکران این فیلم نیز ۷ جولای ۲۰۱۷ ذکر شده است.

دپ ۵۱ ساله بار دیگر در نقش کاپیتان جک اسپارو بازی می‌کند و این بار برنتون توییتیز و کایا اسکادلاریو و نیز خاویر باردم در نقش های مختلف بازی کرده‌اند. این فیلم را اسپن سندبرگ و یواخیم برونینگ برای کمپانی دیسنی کارگردانی می کنند.

گفته می‌شود این جراحت کار فیلمبرداری بخش‌های دیگر را متوقف نکرده و در نبود دپ، دیگر صحنه‌ها جلوی دوربین می‌رود.

سیدنی مورنینگ هرالد نیز نوشت: این در حالی است که این فیلم تاکنون با مسایل مختلفی روبه رو شده که از جمله آنها حمله مردی با چاقو در لباس دزد دریایی با یک طوطی روی شانه‌اش بوده که به محافظان فیلم در اوایل هفته حمله کرد. این مرد به کسی آسیب نرساند و بلافاصله از محل دور شد و پلیس هنوز او را دستگیر نکرده است.

خیلی جلوتر از همه این اتفاق ها یک توفان دریایی شدید نیز در ماه ژانویه این منطقه را درنوردیده بود که هر چند با محل فیلمبرداری فاصله زیادی داشت اما موجب نگرانی شد.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر،این فیلم که با بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری در دست تولید است، بزرگترین فیلمی است که تاکنون فیلمبرداری آن در کویینزلند انجام می‌شود.

ماه پیش اعلام شد گلشیفته فراهانی نیز به جمع بازیگران این فیلم پیوسته است.

‌ماجرای فیلم از این قرار است: کاپیتان جک اسپارو وارد یک ماجراجویی کاملا جدید می‌شود و در حالیکه بادهای بدشانسی قوی‌تر از همیشه می‌وزند، دزدان دریایی مرگبار روح‌مانند به رهبری یکی از قدیمی‌ترین دشمنان جک یعنی کاپیتان سالازار (با بازی باردم) از مکانی به نام مثلث شیطان رها می‌شوند و مصمم به کشتن تمامی دزدان دریایی منطقه هستند، از جمله خود جک. تنها امید کاپیتان جک برای زنده ماندن، پیدا کردن عصای نیزه‌مانند سه شاخه پوزایدون، خدای دریاهاست، که به مالکش کنترل کامل روی تمام دریاها می‌دهد.