مستند زندگی پل واکر در پارامونت دیده می‌شود

0
131

پارامونت نت‌ورک اعلام کرد به زودی مستندی را که برای گرامیداشت یاد پل واکر بازیگر فقید «سریع و خشمگین» تهیه دیده است، پخش می‌کند.

مستندی که برای گرامیداشت زندگی پل واکر فقید تهیه شده شنبه ۱۱ آگوست ساعت ۹ شب از شبکه آنلاین پارامونت در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

این فیلم مستند که با عنوان «من پل واکر هستم» تهیه شده با فیلم‌های خانوادگی که از وی موجود است و با مصاحبه‌هایی با خانواده واکر و دوستان وی از جمله هم‌بازی‌های وی در مجموعه پرطرفدار «سریع و خشمگین» تهیه شده است.

تیرز گیبسون بازیگر و راب کوهن و وین کرامر کارگردان و نیز پدر و مادر واکر، برادران و خواهر او در این مستند صحبت کرده‌اند.

مستند «من پل واکر» هستم برای نخستین بار در پارامونت نت‌ورک دیده می‌شود.

این کمپانی اعلام کرده این فیلم مستند درباره ستاره بسیار پرطرفداری است که زندگی‌اش به طرزی تراژیک در نیمه راه و خیلی زود بر اثر تصادف اتومبیل از بین رفت.

پل واکر بر اثر تصادف اتومبیل در سال ۲۰۱۳ در گذشت. او در صندلی جلوی اتومبیل پورشه‌ای سوار بود که هم تیمی‌اش راجر روداس آن را می‌راند.

پلیس لس‌آنجلس در سال ۲۰۱۴ سرعت بالا را دلیل وقوع این تصادف عنوان کرد.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، این مستند را آدرین بیوتنهوس کارگردانی کرده که فیلم‌های مستند تحسین شده‌ای درباره هیث لجر، کریس فارلی و محمدعلی کلی را کارگردانی کرده است.