مریل استریپ وارد پروژه تولید کتاب صوتی شد

0
308

بازیگر سرشناس سینما برای روخوانی یک کتاب صوتی با عنوان «تار شارلوت» اعلام آمادگی کرد.

مریل استریپ وارد دنیای ادبیات کودکان می‌شود. بازیگر سرشناس سینما و برنده جایزه اسکار وارد پروژه ضبط یک کتاب صوتی از کتاب کلاسیک «تار شارلوت» نوشته ای.بی وایت شد.

این کتاب که توسط پنگوئن رندوم هاوس آماده می‌شود، اولین کتاب شنیداری است که از این کتاب که سال ۱۹۵۳ برنده جایزه نیوبری شد، تولید می‌شود. البته خود نویسنده نیز ۵۰ سال پیش یک نسخه صوتی از این کتاب را با صدای خود تهیه کرده بود.

مریل استریپ با یک گروه کامل بازیگران که در نقش شخصیت‌های مختلف صحبت می‌کنند، این کتاب شنیداری را آماده می‌کند. استریپ راوی داستان است و نقش شخصیت‌ها را نیز چهره‌های دیگر اجرا می‌کنند. جانوئری لاووی در نقش شارلوت، کربی هیبورن در نقش ویلبور و مک‌لئود اندروز در نقش تمپلتون صداپیشگی می‌کنند.

«تار شارلوت» که اولین بار سال ۱۹۵۲ منتشر شد، درباره خوکی به نام ویلبور است که با عنکبوتی به نام شارلوت دوست است.

این اقدام با همکاری کتابخانه صوتی آمریکا انجام می‌شود که پیشتر کتاب‌های محبوبی چون «آوای وحش» را توسط جف دانیلز، «جادوگر شهر آز» را توسط بروک شیلدز و پل راد و «داستان‌های پریان هانس کریستین آندرسن» را توسط موری آبراهام تهیه کرده بود.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، نسخه شنیداری «تار شارولت» از ۲۹ اکتبر برای دانلود در دسترس علاقه مندان خواهد بود.