مخالفت رابرت دنیرو با ازدواج نوه‌اش

0
98

دن میزر همکار مکرر ساشا بارون کوهن کارگردان فیلمی خواهد بود که در آن رابرت دنیرو و زک افرن هنرنمایی می‌کنند.

 زک افران و رابرت دنیرو در حال مذاکره برای حضور در فیلم کمدی «پدربزرگ کثیف» هستند.

گرچه مذاکرات هنوز در مراحل اولیه است اما اگر به نتیجه برسد، افران نقش مرد جوانی را بازی خواهد کرد که با حقه و کلک مجبور شده تا پدربزرگش را با نقش‌آفرینی دنیرو که یک ژنرال سابق ارتش است برای تعطیلات تابستانی به فلوریدا برساند. پدربزرگش فکر می‌کند که نوه‌اش می‌خواهد ازدواجی بکند که برای آن درست تصمیم نگرفته است.

دن میزر کارگردان و نویسنده «یک سال بهش وقت می‌دم» که تا به حال با ساشا بارون کوهن در چندین فیلم از جمله «بورات»، «برونو» و «کارگردان» همکاری کرده است، مسئولیت کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد.

این پروژه ابتدا در کمپانی یونیورسال مطرح شد اما در حال حاضر کی‌ای‌دی مسئولیت اداره آن را بر عهده دارد و آن را در جشنواره تورنتو سازماندهی خواهد کرد. بری جوزفسون تهیه‌کننده فیلم است.

افران در جدیدترین پروژه‌هایش در فیلم‌های کمدی «آن لحظه عجیب» و «همسایه‌ها» دیده شده است. از دیگر پروژه‌های جدید او می‌توان به فیلم دی‌جی‌ «ما دوستان تو هستیم» اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، از فیلم‌های اخیر دنیرو هم می‌توان به «مسابقه کینه» و «کلاه‌برداری آمریکایی» اشاره کرد. پروژه‌های بعدی او فیلم درام مشت‌زنی «دستان سنگی» و فیلم کمدی ننسی مایرز با نام «انترن» هستند. او سال پیش برای برای در «دفترچه بارقه امید» نامزد اسکار مکمل شده بود.