مخالفت با مرخصی ساعتی محسن اسماعیلی برای زیارت مزار مادرش

0
160

عدم موافقت رییس‌ زندان عادل‌ آباد شیراز با مرخصی ساعتی محسن اسماعیلی، درویش گنابادی محبوس در آن زندان که خواستار حضور بر سر مزار مادرش شده بود، باعث تشدید اختلال ِ روحی ناشی از غم و اندوه فوت مادر در این درویش زندانی شده است.

مادر محسن اسماعیلی، مرداد ماه سال جاری برای شرکت در جلسه دادگاه فرزندش عازم شهرستان کوار بود، که در مسیر جاده شهرستان کوار در اثر سانحه رانندگی درگذشت.

آقای اسماعیلی به دنبال اطلاع از این حادثه در نامه‌ای خطاب به رییس زندان عادل‌ آباد شیراز خواستار استفاده از مرخصی شده است اما اعمال فشار نهادهای قضایی و سیاسی بر زندانیان امنیتی، حق زیارت مزار مادر نیز از این درویش گنابادی دریغ می‌شود.

حق قانونی مرخصی از این درویش گنابادی به دلیل آنچه مقامات امنیتی آن را “ایجاد تشنج در شهرستان کوار” می‌خوانند از وی سلب شده است.

به گزارش خبرنامه ملی ایرانیان از مجذوبان نور؛ ییاد آور می شود پیش از این نیز از حضور این درویش در مراسم خاکسپاری مادرش ممانعت به عمل آمده بود.

محسن اسماعیلی ۱۰ اردیبهشت سال جاری در شهر کوار بازداشت و پس از گذراندن دوران یک ماهه انفرادی در بازداشتگاه اطلاعات شیراز موسوم به پلاک ۱۰۰ و بازجویی‌های شدید، به بند عبرت زندان عادل آباد شیراز منتقل شد که از آن تاریخ تا به امروز در زندان به سر می‌برد.

مطلب قبلیعذرخواهی شورجه از رخشان بنی‌اعتماد
مطلب بعدیشاکی متهم ، متهم شاکی !
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...