محصص: به ویلموتس به خاطر شهامتش تبریک می‌گویم

0
145

رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال گفت: به سرمربی تیم ملی فوتبال به خاطر شهامتش در دعوت از بازیکنان جوان تبریک می‌گویم.

مرتضی محصص درباره دیدار پیش روی تیم ملی فوتبال ایران با کامبوج گفت: دیدار برابر کامبوج باعث می شود تا کادر فنی ارزیابی دقیق تری از تیم ملی داشته باشد. من ابتدا به خاطر دعوت از بازیکنان مستعد و جوان که سابقه بازی ملی نداشته و سرمربی ایران با شهامت این بازیکنان را دعوت کرده است، به ویلموتس تبریک می گویم.

وی ادامه داد: این دیدار می تواند تست خوبی برای بازیکنان و تیم ملی باشد. در واقع ملی پوشان برابر کامبوج محک جدی می خورند. هفته آتی بازی سختی را مقابل بحرین داریم و  بدون شک دیدار با کامبوج محک بسیار خوبی خواهد بود. فکر می کنم زمان آن رسیده که تمام فوتبال آسیا برای ایران حساب جداگانه ای باز کنند.

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال یادآور شد: ما صاحب تعداد زیادی بازیکن جوان و با استعداد هستیم، امکانات تمرینی بسیار خوبی داریم، کادر فنی مجربی داریم و تمام این موارد باعث می شود تا بتوانیم روز به روز بهتر شده و در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم. دو بازی پیش رو با انتخاب ویلموتس با انگیزه بالایی که به بازیکنان جوان داده،  نمایش خوبی خواهیم داشت.

به گزارش مهر؛ محصص در پایان گفت: مسابقه  برابر کامبوج از نظر روانی و ذهنی بسیار اهمیت دارد و آرزوی موفقیت برای بازیکنان تیم ملی را دارم.