محدود کردن فرش قرمز در مراسم امی

0
198

آکادمی تلویزیونی آمریکا اعلام کرد در مراسم جوایز امی ۲۰۲۱ برای رعایت جدی پروتکل‌های پاندمی، مراسم فرش قرمز با محدودیت برگزار می‌شود.

امی که به بهترین‌های تلویزیونی جایزه می‌دهد اعلام کرد ۱۹ سپتامبر تنها یک فرش قرمز برای امی پرایم تایم برگزار می‌کند و در مراسم هنرهای خلاقه و تعطیلات آخر هفته پیش از آن، مراسمی نخواهد داشت. علاوه براین فرش قرمزی که برگزار می‌شود محدود است و تنها حضور چهره‌های انگشت‌شماری در فضای باز را دربرمی گیرد.

ورایتی نوشت، بیشتر رسانه‌ها نیز از خانه مراسم امی را پوشش می‌دهند و امسال بار دیگر مرکزی برای تجمع رسانه‌ها تدارک دیده نشده است.

رسانه‌های هنری داخلی نوشتند؛ امی افزوده است هفتادو سومین دوره اهدای این جوایز برای حفاظت از مهمانان و رسانه‌ها و پرسنل برگزار کننده همه پروتکل‌ها را جدی می گیرد و همه حاضران در محل باید تست کووید ۱۹ منفی داشته باشند و مدارکی مبنی بر واکسینه بودن خود ارایه کنند.

با افزایش شیوع سویه دلتای کرونا ویروس، امی (سابقهٔ جایزهٔ اِمی به سال ۱۹۴۹ میلادی بازمی‌گردد، اما به تدریج جوایز متنوع‌تر شده‌است. به‌عنوان نمونه، جایزهٔ مربوط به برنامه‌های روزانه، نخستین‌بار در سال ۱۹۷۲ اعطا شده و از سال ۱۹۷۴ به‌طور مستقل برگزار می‌شده‌است.)شرط واکسینه بودن همه افراد حاضر را افزوده است تا با بیشتر مراسم هالیوودی امسال که این شرط را اجباری کرده‌اند، همراهی کند.