مت دیمون با «بورن» بازمی‌گردد

0
203

مت دیمون که نبودنش در پروژه بورن مدت هاست به خبر بدل شده، اعلام کرد در سال ۲۰۱۶ در نقش بورن بازمی‌گردد.

 مت دیمون اعلام کرد هم خودش دوباره در نقش بورن بازی خواهد کرد و هم پل گرینگراس برای کارگردانی این فیلم بازخواهد گشت.

او اعلام کرد در سال ۲۰۱۶ می توان دوباره او را در نقش جیسون بورن دید.

این خبر را اولین بار دوست نزدیک دیمون یعنی بن افلک در مراسم فرش قرمزی که حضور یافته بود اعلام کرد و دیمون هم بلافاصله آن را تایید کرد.

پس از ماه ها شایعه و خبرهای مختلف در ماه سپتامبر (اواخر شهرویر) سرانجام اعلام شده بود که این دو در حال مذاکره رسمی هستند تا دوباره وارد این پروژه شوند.

کمپانی یونیورسال هر چند تلاش کرد تا فیلم «بورن» را به مسیر دیگری ببرد، اما سرانجام پذیرفت که مت دیمون چهره اصلی این مجموعه باید حضور خود را در این پروژه حفظ کند.

یونیورسال سعی کرد با جایگزین کردن جرمی رنر در فیلم «میراث بورن» در سال ۲۰۱۲ ببیند که آیا می تواند این مجموعه را بدون دیمون بسازد، اما اکنون معلوم شده که به بازگشت وی بیشتر فکر می‌کند.

 به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، مت دیمون به خاطر کنار گذاشتن گرینگراس از سوی یونیورسال، حاضر نشد دیگر در نقش بورن بازی کند.

گفته می‌شود گرینگراس نه تنها این فیلم جدید را کارگردانی می‌کند بلکه فیلمنامه آن را نیز می‌نویسد. این در حالی است که فیلمنامه سه گانه «بورن» تاکنون توسط تونی گیلوری نوشته شده و این اولین باری خواهد بود که گرینگراس آستین‌هایش را برای نوشتن فیلمنامه این فیلم بالا می‌زند. با این حال او با فیملنامه نویسی بیگانه نیست و فیلمنامه «یونایتد۹۳» را نوشته بود و دو قسمت دوم و سوم «بورن» را نیز او کارگردانی کرده بود.