مت دیمون و بن افلک درام جاسوسی می‌سازند

0
114

تلویزیون کابلی سای‌فای سفارش ساخت یک فیلم جاسوسی را به بن افلک و مت دیمون داده است.

 این تریلر جاسوسی با عنوان «گنجانیده شده» در آینده می‌گذرد؛ در زمانی که کمپانی‌ها قدرت نامحدودی دارند. داستان، قصه بن لارسون را بیان می‌کند که مجبور به تغییر هویتش می‌شود تا در یک شرکت بزرگ جهانی نفود کند تا جان زنی را که دوست دارد نجات دهد. در این روند او کل این سیستم را با عواقب مرگباری روبه رو می‌سازد.

افلک و دیمون تهیه کننده اجرایی این فیلم از طریق شرکت «پرل استریت فیلمز» خواهند بود. دیوید و آلکس پاستور نویسندگان «آخرین روزها» فیلمنامه را خواهند نوشت و کارگردانی خواهند کرد.

گفته شده این درام همه ویژگی‌های لازم از جمله تعلیق، اکشن، و حس طنز سیاه و تلخ لازم را برای بردن تماشاگران به جهانی که مرزهای اخلاقی در آن به طور کلی دوباره ترسیم شده اند، خواهد داشت.

دیمون و افلک با صدور بیانیه‌ای درباره تولید این درام گفتند: «گنجانیده شده» به ما بینش متمایزی برای دیدن جهان دیکته شده‌ای که تصمیم‌های ما را می‌سازد، ارایه می‌کند. تماشاگران نیز می توانند با پیچیدگی‌های آینده ما روبه رو شوند که همواره درباره آن هشدار می‌دهیم، اما به عنوان یک جامعه هنوز آن را کشف نکرده ایم. باور ما این است که این داستان مهم و به موقع است.

دیوید هاو رییس شبکه سای‌فای نیز این فیلم را مثال خوبی برای آنچه داستان علمی تخیلی می‌تواند باشد توصیف کرده ؛ نمونه‌ای که بتواند به عنوان یک آینه واقعیت‌ها را منعکس کند و به سوی شناختن آینده رهنمون شود.

بن افلک سال پیش سفارشی از کمپانی فاکس به نام «مرد میانی» برای کارگردانی را پذیرفت تا پس از پروژه «بتمن و سوپرمن»  به آن بپردازد.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر،تلویزیون کابلی سای‌فای تاکنون درام‌های متعددی از جمله «۱۲ میمون»، «المپویس» و «پایان کودکی» را ساخته‌است.