«مایکل کیتون» گزینه اول فیلم جدید «تیم برتون»

0
370

«مایکل کیتون» مذاکرات اولیه خود را برای بازگشت به نقش اول فیلم «بیتل جوس ۲» آغاز کرد.

در اکتبر ۲۰۱۳ ‌، «تیم برتون» از تولید قسمت دوم این فیلم ماورائی خبر داد ولی در آن زمان بازیگر نقش اول این فیلم معرفی نشده بود. «کیتون» در نسخه اصلی فیلم «بیتل جوس» نقش اصلی را بازی کرده است و به نظر می رسد با حفظ نقش به قسمت دوم این فیلم هم بازگردد.

«کیتون» درباره بازی در این فیلم به پایگاه خبری (MTV News) گفت : همکاری در پروژه های سینمایی «تیم برتون» برابر است ! آینده ای پیش بینی شده و موفق . «کیتون‌» در حال حاضر فیلم «مرد پرنده ای» را در نیویورک مقابل دوربین برده است.

«تیم برتون» کارگردانی این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای به قلم «ست گراهام اسمیت» بر عهده خواهد داشت.

بیتل جوس، ‏ فیلمی کمدی، ترسناک و ماورائی به کارگردانی تیم برتون است که در سال ۱۹۸۸ میلادی ساخته شد. داستان فیلم دربارهٔ زوج جوانی است که بعد از مرگ مجبور می‌شوند در همین دنیا بمانند. خانواده‌ای مالک خانه‌شان می‌شوند اما دختر نوجوان خانواده روح آنها را می‌بیند.

بازیگران این فیلم الک بالدوین، جینا دیویس، وینونا رایدر و مایکل کیتون در نقش «بیتل جوس» هستند. فیلم با بودجهٔ ۱۳ میلیون دلاری، ۸۰ میلیون دلار فروش داشت و دهمین فیلم پرفروش سال ۱۹۸۸ شد. این فیلم برندهٔ جایزهٔ اسکار بهترین گریم شد. بعد از موفقیت این فیلم، انیمیشنی به همین نام از روی آن ساخته شد که تیم برتون مدیر اجرایی تولید آن بود و از شبکهٔ ای‌بی‌سی و بعداً از شبکهٔ فاکس پخش شد.

به گزارش سینما خبر؛ این فیلم در مرحله پیش تولید قرار دارد.