ماشین لباسشویی‌های که می توان با ۲۰ میلیون تومان خرید

0
234

گران‌ترین ماشین لباسشویی‌های بازار بیشتر از ۵۰ میلیون تومان قیمت دارند، اما برای خریداران گزینه‌های زیادی با ۲۰ میلیون تومان در بازار لوازم خانگی وجود دارد. ماشین لباسشویی‌هایی که در این گزاش آن‌ها را بررسی می‌کنیم، محصول برند‌های مشهور ال‌جی، بوش، وست پوینت و ایندزیت محسوب می‌شوند، موتور اینورترخطی، سیستم شستشوی سریع لباس و پنل لمسی از قابلیت‌های آن‌ها محسوب می‌شود و قیمت آن‌ها حدود ۲۰ میلیون تومان است. بد نیست بدانید ماشین‌لباسشویی‌های حاضر در این مطلب یک سال قبل حدود ۱۰ میلیون تومان قیمت داشتند.

ماشین لباسشویی ال جی؛ ۲۰ میلیون تومان

ماشین لباسشویی ال جی مدل ۹۴۶S در بازار لوازم خانگی حدود ۲۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. محصولی که از موتور اینورتر مستقیم استفاده می‌کند و از امکاناتی مثل برنامه شستشوی ضد آلرژی و شستشو با بخار بهره می‌برد. همین حالا در سایت ال جی شستشو لباس‌ها در ۱۴ دقیقه و شش حرکت شستشو جزو قابلیت‌های ماشین لباسشویی ۹۴۶S نوشته شده است. مدلی که از لحاظ ظاهری گنجایش ۹ کیلوگرم دارد و در دو رنگ سفید و نقره‌ای عرضه می‌شود. صفحه نمایش لمسی LED و ۱۴ برنامه شستشو در مشخصات این ماشین لباسشویی ۲۰ میلیون تومانی دیده می‌شود. وقتی به مشخصات این ماشین لباسشویی نگاه می‌کنیم، گزینه اضافه شدن لباس جین کار، سنسور تشخصی وزن لباس و قابلیت ضر چروک هم در مدل ۹۴۶S وجود دارد.

ماشین لباسشویی بوش، ۲۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW32560ME یکی از مدل‌های ۲۰ میلیون تومانی بازار است. محصولی که ظرفیت دیگ آن هشت کیلوگرم است و از ۱۴ برنامه شستشو پشتیبانی می‌کند. شستشوی سریع، شستشوی ضد آلرژی و آبکشی و چرخش و شستشوی دیگ از قابلیت‌های این مدل به شمار می‌رود و توسط پنل لمسی میزان درجه آب و دور موتور قابل تنظیم است. سنسور تشخیص وزن، میزان لباس‌ها را اندازه‌گیری و آب را متناسب با آن مصرف می‌کند. از مشخصات ظاهری ماشین لباسشویی WAW32560ME می‌شود به عرضه آن در رنگ سفید و ارتفاع ۸۵ سانتیمتر اشاره کرد.

ماشین لباسشویی وست پوینت؛ ۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

ماشین لباسشویی وست پوینت مدل ۱۰۱۲۱۱۷ERSD در بازار ۲۰ میلیون تومان قیمت دارد. ظرفیت دیگ این ماشین لباسشویی به ۱۰.۵ کیلوگرم می‌رسد و برای خانواده‌های پرجمعیت گزینه مناسبی است. ۱۵ برنامه شستشوی مختلف در این محصول مشاهده می‌شود. قابلیت DELAY در این محصول اجازه می‌دهد شستشوی لباس را با تاخیر و در زمان مورد نظر انجام داد و تنظیم دما آب، قفل کودک، صفحه نمایش LED بخشی از امکانات این مدل محسوب می‌شود. رنگ نقره‌ای و وزن ۷۰ کیلوگرمی و رتبه انرژی +++A را هم بخشی از مشخصات اماشین لباسشویی ۱۰۱۲۱۱۷ERSD وست پوینت است.

ماشین لباسشویی بوش؛ ۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

ماشین لباسشویی بوش مدل WAY28862IR با کمتر از ۲۰ میلیون تومان قابل خریداری است. در برخی از فروشگاه‌های لوازم خانگی ماشین لبایسشویی بوش مدل WAY28862IR را ۱۹ میلیونو ۹۰۰ هزار تومان می‌فروشند. این مدل به صورت خودکار مقدار مایع شوینده و نرم کننده موردنظر را اندازه می‌گیرد و از برنامه شستشو خودکار و Vario Perfect به عنوان برنامه بهینگی در زمان و مصرف انرژی، پشتیبانی می‌کند.

رسانه‌های اقتصادی نوشتند؛ از دیگر قابلیت‌های این ماشین لباسشویی به ظرفیت دیگ ۹ کیلوگرم، ارتفاع ۸۵ سانتیمتر، وزن ۷۴ کیلوگرم و رده انرژی +++A باید اشاره کرد. رنگ مدل عرضه شده از ماشین لباسشویی بوش WAY28862IR سفید است و دارای نمایشگر LED و قفل کودک است.

ماشین لباسشویی هیتاچی؛ ۲۰ میلیون تومان

ماشین لباسشویی هیتاچی مدل ۸۰CVE یکی از مدل‌های ۲۰ میلیون تومانی بازار است. این محصول از موتور اینورتر خطی استفاده می‌کند و دارای پنج سنسور متفاوت تنظیم کننده و ۱۶ برنامه مختلف شستشو است. سنسور شستشو خودکار و موتور کم صدا امکاناتی است که برند هیتاچی در معرفی این محصول مطرح جرده است و ظرفیت دیگ این ماشین لباسشویی هشت کیلوگرم است و سیستم لرزشگیر و صفحه نمایش LED هم در این مدل وجود دارد. رده انرژی ماشین لباسشویی هیتاچی +++A است. قابلیت خاموش شدن خودکار، سنسور سطح و دمای آب و سرعت چرخش موتور ۱۲۰۰ دور در دقیقه را هم باید بخش دیگری از ویژگی‌های ماشن لباسشویی ۸۰CVE بدانیم.

ماشین لباسشویی ایندزیت؛ ۲۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

ماشین لباسشویی اینزیت مدل BWE91484 X S تقریبا ۲۰ میلیون تومان در فروشگاه‌های لوازم خانگی قیمت دارد. موتور اینورتر، شست و شوی سریع، قابلیت تنظیم میزان آب با توجه به مقدار لباس‌ها، برنامه شستشوی ویژه البسه ورزشی و سیستم مخصوص از بین بردن لکه‌ها بخشی از قابلیت‌های این محصول است. ارتفا این ماشین لباسشویی به ۸۵ سانتیمتر می‌رسد و وزن آن معادل ۷۵ کیلوگرم است. ظرفیت دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت مدل BWE91484 X S معادل ۹ کیلوگرم است و صفحه نمایش لمسی LED دارد.